Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért gonosz a ufónauták arca?

Miért gonosz a ufónauták arca?

Figyelt kérdés

Az arc a lélek tükre mint tudjuk a gyermek jobban megmondja a tekintetből, ki a gonosz ember mint a felnött. A gyerekekeket nem lehet átverni. A földönkívülieknek bármilyen dajról legyen szó : Grey, szűrke, reprilián vagy draco féle mindnek roppant gonosz atca van. Miért? Lehet hogy minden idegen gonosz ? Így tudtak fennmaradni az egymással és az evolúcióval folytatott háborúba?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2014. dec. 29. 14:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
az első gonosz xd
2014. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg a hülyeséggel folytatott háborúban így is alulmaradnának. Szóval nincs okunk az aggodalomra.
2014. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem is gonosz, náluk ez a nőideál.
2014. dec. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Honnan tudod, hogy ezek nem a nők?
2014. dec. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
*Vagy éppen a férfiak? Már teljesen összezavarodtam. :(
2014. dec. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Sok nyugger is néz ki így, aztán mégse gonoszak. Kivéve ha elveszed előlük a csirkefarhátat a CBA-ban.
2014. dec. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Miért? Gonosz? Én még egyet sem láttam, ezek meg fantáziaképek.
2014. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én mint a földön rejtőző ufó kikérem magamnak ezt a megkülönböztetést , durva általánosítást!

Ez kérem rasszizmus.

Te tán jobban nézel ki a nagy szőrös testeddel meg a kis szemeiddel? Akkor én is kérdezhetném, hogy miért olyan szőrösek az emberek mint egy majom, talán te is egy majom vagy?

2015. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
az elso kisse morci, de a ket utolso szerintem tokre nem gonosz. ez olyan, minthogy nekem olyan arcom van, mint egy 14eves, eltanulo , pedans jokislanynak kozben meg egy perszona vagyok, maga a leviathan :) tuti, hogy tudnak mosolyogni is , mindenki tud. sot, egy rossz embernek is vannak jo tulajdonsagai, biztos nekik is van.
2015. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert inváziózni akarnak, és haragudnak az emberekre, mennyivel könnyebb lenne a dolguk ha lakatlan lenne a Föld
2015. aug. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!