Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért félek az ufonautáktól,...

Miért félek az ufonautáktól, ha csak meglátom őket is libabőrödzöm tőlük, lehetséges, hogy már elraboltak és ezért félek ennyire tőlük vagy más is ennyire ijesztő, csúnya, gonosz lénynek látja őket?

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 21:25
 1/8 anonim válasza:
100%
Az ember legjobban az ismeretlentől fél, az űrlények pedig még a rengeteg spekuláció ellenére is ismeretlennek számítanak nekünk.
2014. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem léteznek ufók.
2014. nov. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

te csak a saját gondolataidtól félsz.

ekkora hatalma van a gondolatoknak feletted.

ez elég baj!

2014. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első nagyon jól leírta! Ez egy alaptermészetünk az állatokkal párhuzamban! Tehát feltételezhető, hogy azért félsz tőlük mert nem találkoztál velük..:)
2014. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Az is igaz szerintem, amiket eddig leírtak, de emellett én úgy gondolom, hogy ennek az is oka, hogy sok ember, és köztük te is öntudatlanul is csak a negatív szándékú lényeket, fajokat képzeled el idegenekként, akik ráadásul még csúnyák, félelmetes kinézetűek is.

De ott van viszont számtalan pozitív lény is, akik segíteni akarnak nekünk, és ők kimondottan szép kinézetűek, hozzánk nagyon hasonlítanak, vagy pedig még szebbek.

Az a baj sajnos, amire fentebb utaltam, hogy sokan kizárólag a rossz, csúnya lényekre terjesztik ki az idegenekkel kapcsolatos elképzeléseiket. Ennek jelentős részben a média az oka.

2014. nov. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5.-nél a pont +1 zöld kezecske
2014. nov. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5

A szándékot és a kinézetet összekapcsolni nem szerencsés!

Gondolj Quasimodo-ra!

2014. nov. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz, hogy nincsen összefüggés a kinézet és a szándék között, és ezt is le kellett volna írnom fentebb, mert így teljes a kép. De akkor ez nemcsak nekem, hanem a kérdezőnek is kell, hogy szóljon, mert ő utalt erre a vélt összefüggésre a kérdésének a végén.

Az emberek jelentős részében valahogyan ez a képzettársítás van, valamiféle előítélet, hogy a csúnya kinézethez a gonosz tulajdonságokat kapcsolják, de ez tényleg nem törvényszerű dolog.

2014. nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!