Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Emberi és földönkívüli arcok...

Emberi és földönkívüli arcok a Marson?

Figyelt kérdés

Tudom!

Ez talán a milliomodik videó, de látottak egyértelműek.

Ha valaha volt civilizált élet a Marson, az jó régen lehetett. Talán több 100E éve.

Mi az esély arra, hogy felismerhető egy nagy méretű alkotás ennyi év után, vagy mennyi időnek kell eltelnie, hogy felismerhetetlenné váljon?

Link: [link]



2015. jan. 9. 20:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Hát, talán több százezer, vagy esetleg több millió évnek kell eltelnie.
2015. jan. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
73%
Aki arcot akar keresni, az bármiben megtalálhatja. Viszont az idegen lény felismerése már kissé mókássá teszi. Ebből is látszik, hogy csak bele akarják magyarázni.
2015. jan. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
67%
[link] a jelenség neve.
2015. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
25%
Először is az egész egy Nasa show a népnek.Volt is sokaknak bázisa ott ahogy már a földnek is van, mivel azokat használják ezt már sokan lenyilatkozták. Sokat is bakiznak kelta kereszt, ufok vagy ép saját magat kapja le ahogy javitanak rajta valamit.. [link]
2015. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Az igazságot akkor tudnánk, ha nyílt kártyákkal játszanának a kutatók, de sajnos nem így tesznek.

Nekem az a véleményem, hogy az élet a Marson alakult ki, majd később terjedt át a földre.


Lehetett olvadt mozgó belső vasmagja, aminek a mágneses erőtere ugyan úgy védte mint a Földet a sajátja. Voltak folyói, tavai, lehettek tengerei. Lehetett sűrűbb légköre és barátságosabb hőmérséklete. Pár milliárd éve, nézhetett ki úgy, mint a föld napjainkban.


Játszunk a gondolattal:


Akár kialakulhatott rajta civilizált élet is! Nem kizárt, a hozzánk hasonlóan fejlett sem. Tudjuk, hogy a ma használt anyagok, csak töredéke lenne képes egy ilyen hosszú időt túlélni úgy, hogy felismerhető maradjon az intelligens tervezés.

1 milliárd év szinte teljesen képes eltüntetni egy civilizáció nyomait. A felszín alatt lehet az igazság.


Hogy lehetne pontot tenni a végére?


A műholdak és a rover-ek felvételeinek eredeti állapotban való közzététele. Nem csak párat, hanem az összest.


A felszín mágneses elemzéseinek közzététele (ezzel kimutathatók lennének a mágneses anomáliák) Vélhetően a valaha volt városok ipari létesítmények több fémet tartalmaznak.


A légkör összetételének összetevői, jellemzői, közzététele, mert a jelenlegi kamu.


A sort még lehetne bőven folytatni.


Röviden, tőmondatokban ez az elméletem.

2015. jan. 14. 21:55
 6/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, inkább ne okoskodj. Fogalmad sincs ezekről a dolgokról.
2015. jan. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Indoklás nélkül fabatkát sem ér a hozzászólásod. :)
2015. jan. 15. 00:33
 8/29 anonim ***** válasza:
Mit indokoljak? Olyan dolgokról akarsz elméletet gyártani, amiket nem is ismersz, és alapos háttértudásod sincs hozzá.
2015. jan. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

lehetséges de nem valószinű..


Az ember meg különösen jó abban, hogy arcokra hasonlító dolgokat lásson mindenben, gondolj csak bele.. csecsemőkörodban az első dolog amit megfigyelsz, ami szem előtt van, az édesanyád arca, és ahogy egyre idősödsz ez mégjobban igaz lesz.. aztán persze természetes, hogy 2 pontról meg 1 vonalról egyből az emberi arc ugrik be...

Ha valami fosszíliát találnának, vagy egy szobrot, amiről látni lehet hogy ember kéz alkotta, nem pedig természeti képződmény, akkor beszélhetünk majd valamiről.. ez így eddig csak spekuláció

2015. jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Valóban, nincs elegendő tudásom.

Valószínűleg több sebből vérzik az elméletem.

Így átolvasva a több milliárd év túl soknak tűnik, inkább néhány száz millió év lehetne talán.


Nem hiszem, hogy, az elképzelésem, csak úgy ki lehetne vágni a kukába.

Kevés információ áll rendelkezésre ennek eldöntésére.

Persze nagyobb a valószínűséggé annak, hogy soha nem is volt élet a Marson.

Sokkal valószínűbbnek tartom, hogy az élet egy szomszédos bolygóról érkezet, mint azt, hogy egy másik naprendszerből, vagy galaxisból (pánspermia)


Ez olyan mint az elméleti fizika!

Én nem tudom bizonyítani a létét, de egyelőre más sem tudja bizonyítani, hogy az állításom hamis. A mars kialakulásáról és történelméről csak elméleteink vannak, biztosat nem tudunk, mert nincs elég információnk. Azért, mert egy elismert tudós azt mondja, hogy „nagy valószínűséggel így történt” az nem bizonyíték, hanem feltételezés.


Természetesen elfogadom nálam okosabb tanultabb emberek véleményét.

Én sosem állítottam, hogy úgy van ahogy írtam, csak azt, hogy van rá esély.


Az arcokról készült videót, csak érdekesség képen tettem ide, nem bizonyítékként.

2015. jan. 15. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!