Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 2015 január 2 Mit láttam az...

2015 január 2 Mit láttam az erőben?

Figyelt kérdés

Üdvözlöm az oldal tagjait.


Egy rövid történetet szeretnék elmesélni itt, mivel máshol nem tudok róla beszélni.

Családtagjaimnak, barátaimnak, ismerőseimnek nem mertem elmondani, mert nem akartam nevetségessé válni a szemükben, így inkább itt teszem közzé névtelenül.

A személyemről és helyről nem szeretnék információval szolgálni.

Vadász vagyok és Észak-kelet Magyarország erdeit járom. Egy barátommal tetem ezt 2015, január 2.-án péntek éjszaka is. A nemzeti park szélétől kb. négy kilométerre van egy tisztás, ahol a vadász les is van. Nem vadászni, hanem a vadak mozgását megfigyelni és a téli takarmány mennyiségét mentünk ellenőrizni.

A tisztás szélére érve láttunk a túlsó végén, ez kb. 1km, egy narancssárga vibráló fényt. Először azt hittük, hogy valaki tüzet gyújtott. Megálltunk és távcsővel próbáltuk megnézni, hogy kik lehetnek, de az enyhe köd miatt csak homályos foltokat láttunk. Látni lehetett, hogy mozog ott valami, de semmi konkrét nem volt kivehető a távcsőben. Arra gondoltunk, hogy divatos nevükön „romák” falopás közben fáztak, így tüzet gyújtottak, hogy melegedjenek.

Barátommal megbeszéltük, hogy oda osonunk és jól rájuk ijesztünk. Biztosan emlékszem, hogy ránéztem az órámra, hogy ha bármi gond adódna, mert fegyver volt nálunk, legalább a pontos időt tudjam. 22:32 volt. El kezdtünk közelíteni a fényhez. Úgy kb. fél távon lehettünk, amikor halk búgásra és szikrázásra hasonló hangot halottam ami egyre hangosabb lett ahogy közeledtünk. A tisztás középső része két domb völgye volt így a fél távtól takarásba került a fény forrása, csak a ködben látható fény visszaverődését láttuk. Kb. 100 méterre voltunk mikor a takarásból kikerülve ráláttunk a fényre.

És innentől hihetetlen számomra amit láttunk.

Egy háromszög alakú valami világított, pulzált a tisztás szélén. Nem tudom pontosan a méretét meghatározni, mert teljesen lebénultam a félelemtő és nem volt eszembe ezen gondolkodni, de valahol 3-6 m lehetett talán. Álltunk ott és csak néztük földbe gyökerezett lábakkal. Nem tudom meddig néztük, tán egy percig sem. Egy hirtelen robbanás történt és nagyon gyorsan emelkedve függőlegesen eltűnt. Egészen addig láttuk még egy apró ponttá nem zsugorodott és eltűnt. Annyira megijedtünk, hogy rohanva mentünk vissza a Niva-ig. Csak annyit beszéltünk, hogy rohanj igyekezz, stb. A kocsiban már nem beszéltünk többet. A kocsiban néztem meg az újra az időt. 23:50 volt. Azóta sem beszéltünk róla sem egymással, sem mással. Tegnap január 16 napközben viszont vissza mentem. A nappal adott némi bátorságot, de most már kocsival.

Ahol az a háromszög ált egy foltban elszenesedett a talaj teljesen, de hamu nem volt, ami rakott tűzre utalna. Az átmérője talán 10m lehetett, de nem volt nálam mérőeszköz. A kíváncsiságom vitt oda, de gyorsan elhagytam a helyszínt. Január harmadikán a boltban hallottam ahogy a pénztárossal két öregasszony beszélte, hogy péntek éjszaka hallottak egy nagy durranást többen is és hogy a kutyák borzasztóan ugatta.


Én nem vagyok egy félős ember, lévén, hogy vadász vagyok és többnyire éjjel járom az erdőt, de bevallom ezalkalommal igen megijedtem. Én nem tudom mi volt ez. Talán valami repülő, esetleg a kész átverés, vagy valami nem földi, de amit leírtam azt láttuk.


Csak azért írtam ide, hogy kiírjam magamból, és már most jobb, hogy megtettem.


2015. jan. 17. 22:05
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
ez kemény!:o
2015. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
68%
Komoly! Én elhiszem a történetedet! Biztos rémísztő élmény lehetett!
2015. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
77%
Szkeptikusok, gyertek, erre varrjatok gombot!!
2015. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 fordi válasza:
58%
Ez durva! Ha volna még mit elmondanod én szívesen meghallgatnám!
2015. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
36%

Most hol vannak ilyenkor azok, akik mások ehhez hasonló kérdéseit kritizálni, vagy szidalmazni szokták?


Nem bántásból kérdező, csak ha más tesz ki a problémájáról ilyen kérdést, azt rögtön bántják, vagy igyekeznek lejáratni....!


Egyébként:


Nem lehet, hogy egy sátánista szekta, vagy rituálé, csak nem láttátok pontosan?

Többnyire az erdő a kedvelt helyük az ilyen szektásoknak.

Olvastam ilyen dolgokról néhány dolgot és az esetedben van rá utalás.

2015. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
9%
Attól hogy tele írtad "pontos" infókkal attól még nagyon mese szagú, dolgozz még rajta ;)
2015. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim válasza:
énis elhiszem, Győr-Moson-Sopron megyeben lakok es az itteniek is fura torteneteket meselnek, foleg a kocsmaba jaro oregek
2015. jan. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
22%
Szép kis mese. Ügyes vagy. Vadász és író is vagy egyben! :) Ha lesz következő része azt privátban szívesen elolvasom, főleg így lefekvés előtt:)
2015. jan. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, akkor egy drón volt. Van arrafelé valami érdekes? Hol volt pontosan?
2015. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
69%
Basszus...Ez komoly. Én hiszek neked. Ha van vmi fejlemény akk szivesen elolvasom :) (akár priviben akár itt)
2015. jan. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!