Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO-flottát vettek videóra...

UFO-flottát vettek videóra (Full HD video)?

Figyelt kérdés

A felvétel Abháziában készült. Egyes feltételezések szerint a tárgyak repülő kívánságlámpások lehetnek, azaz mini hőlégballonok, amelyeket jellemzően rendezvényeken használnak. Ennek azonban ellenmondani látszik az, hogy a fények csoportjához egy újabb csatlakozik (a felvételen 01:29-01:36).

Szereinted idegen űrhajók?

http://www.youtube.com/watch?v=XKx1ArHaGPc#t=49


2015. febr. 11. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Meggyőző felvétel, teljesen sötét háttérben villognak valami világító szarok. Nyilván csak is ufók lehettek, mert minden más kizárt... pfff...
2015. febr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az UFO jelentése azonosítatlan repülő tárgy, így igen, ezek UFOK
2015. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Tudtam, hogy nem vagyok egyedül, tudtam! Végre kiderült az igazság hála a földönkívüli Jézusnak!
2015. febr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%

én láttam, ennél sokkal sokkal egyértelműbbet, de mit akarsz ezzel? aki szkeptikus még annak se hinne, ha a saját szemével látja a földönkívülieket,


egy olyan ember aki meg annak ellenére, hogy még nem látta, hisz benne, mert egyértelmű számára, hogy az ember nincs egyedül, az meg úgyis elhiszi az ilyet

2015. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
A fű kék, a videód full hd
2015. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
#5 Abban igazad van, hogy teljesen egyértelmű, hogy nem vagyunk egyedül, de ezen a videón egy darab ufó sincs...
2015. febr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
az elozo hozzaszolasomba melyik resz nem tetszett valakinek?
2015. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 viktorvarga ***** válasza:
ezt énis láttam már élőben.kb 2 éve.csak azok kicsit távolodtak egymástól,és hangtalanul el mentek.azótasem jöttünk rá h mivolt ez.kicsit be is szartunk:)
2015. febr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8-as ha már így rákérdeztél, nekem nem tetszett mert kisbetűvel kezdtél mondatot és a pontot is lehagytad a végéről.


Áh, csak vicceltem :), valójában az egész amit írtál nem tetszett. Amit a szkeptikusokról írtál, az hülyeség a mondatod második fele meg semmitmondó. Más baj nincs vele.

2015. febr. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!