Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Erre gondoltatok már? többi lent

Erre gondoltatok már? többi lent

Figyelt kérdés
Lehet,hogy van olyan földönkívüli faj ami maga az űrhajó amit látunk. Ez lehetséges

2015. febr. 18. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Mért lenne lehetséges? AZ űrhajó jármű, nem lény, csak közlekedési eszköz. Ez hülyeség.
2015. febr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Lehetséges nagyon fejledt, fizikai testet nem használó idegeneknel, bár ez komplikált. Ott űrhajó max egy testel össze van kötve ezáltal irányítva de attól meg az csak egy eszköz akár csak a mesterséges test. Az idegén a tudatos energia.
2015. febr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Merem feltételezni, hogy láttad a Világok Harca című filmet, mert abban volt az ,hogy maga a földre érkező űrhajó részben egy biológiai lény volt. Hozzáteszem, a film borzasztóan gagyi, főleg a második rész.

Én bár hiszek az idegen civilizációban, vagy legalább is hiszek abban ,hogy más bolygókon is jött létre élet, de fizikai képtelenség, hogy a mi atmoszféránkban életképes maradjon. Rengeteg folyamata és kritériuma van annak ,hogy a Föld nevű bolygón a levegő olyan sűrűségűre alakult, mint amilyen jelenleg. Itt a Földön is tapasztalhatjuk, hogy minden egyes élőlény csak a saját közegében képes megélni. Szinte kizártnak tartom ,hogy egy organikum képes legyen a saját atmoszférájából útra kelni, és átszelni a vákuumot, majd egy teljesen eltérő sűrűségű légtérben életképes maradni. Tegyük fel, hogy nem tüdővel lélegzik, mint mi, esetleg a bőrén keresztül vesz fel annyi oxigént, mint amire szüksége van. Viszont már a légtérbe jutásnál is roncsolódnának a szövetek a súrlódás következtében. Ezen kívül ,ha oxigénre van szüksége, akkor nem élné túl az űrutazást. Ha meg kimondottan nincs szüksége oxigénre, akkor miért érdekelné a Föld? Egyetlen élőlény sem akar ott lenni, ott élni ami a saját biológiai felépítésének nem megfelelő.

Én alapból ezeket a klasszikus űrlény ábrázolásokat sem szeretem, amikor azt látom, hogy nagy fej, szürke test, vékony karok és lábak. Miért ilyenek?

Mert biztos nagy koponyák, sok az eszük, viszont azért ilyen vékonyak és izomtalanok, mert a bolygójukon minimális a gravitáció, ezért nem fejlődött ki izomzat, hisz bármi megmozgatásához nem kell akkora erő, mint itt a Földön. Ergo a testüket nem használják olyan szinten, mint mi ,vagy legalább is nem arra, amire mi. A bőrök színe meg azért lehet eltérő, mert nyilván nem a Nap D-vitamin forrásából táplálkozik. Még itt ezen a kicsi bolygón is mennyire eltérő az emberek bőre színe, ami nyilván a közegtől függ.

Nagyjából ennyit tudtam összeszedni, amiért kizártnak tartom a feltevésed.

2015. febr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ozmium42 ***** válasza:
Messze nem vagyok Star Trek szakértő, de úgy tűnik számomra, hogy a 8472-es fajnak a hajói is élőlények voltak. Nem azért, mert náluk ilyenek voltak az élőlények is alapból, hanem mert ezeket direkt úgy növesztették. Illetve a folyadékűr (bármi is legyen az), ahonnan származtak, nem is bolygón alakult ki az élet, hanem az egész világegyetemüket egyenletesen kitöltő folyadékban, így nyugodtan úszkálhattak űrhajó méretű egyedek is, és bennük emberméretű lények is. Az már kevésbé van megmagyarázva, hogy mi a vákuumos világűrünkbe átlépve miért érzik hasonlóan otthonosan magukat. Ha olyan erősen kézben tartják a saját evolúciójukat, akkor talán lehetséges, hogy ezeknek a viszonyoknak megfelelő űrhajókat "növesszenek".
2015. febr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam hogy a földönkívülieknek is vannak "drónjaik" amik általában fél métertől 2 esetleg 3 méter átmérőjűek tehát nem fér el benne semmilyen lény,ezeket távolról irányítják és méretükből adódóan eléggé nehéz észrevenni ezeket.
2015. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elvileg a légkör sűrűsége nem szab határt annak hogy te idegen bolygóra lépj és lélegezz,inkább kell félni a baktériumoktól,vírusoktól és egyéb szennyeződésektől amik például a Földön rohadt sok van.Ezekhez az emberi szervezet úgymond hozzászokott,sőt egyes tipusú fertőzéseket az immunrendszerünk megjegyzi,de ha te most egy másik bolygóra mész valószínűleg nem ilyen bacikkal találkoznál ezárt az immunrendszered nem is lesz képes kivédeni azokat.

Bár elvileg azokon a bolygókor ahol kevés volt a harc,ott valószínüleg nagyon kevés a baktériumoknak a száma,nálunk is azért van ilyen sok mert mi barbár népek öltük a saját fajunkat azaz egymást,és arra nem vettük a fáradságot hogy elássuk a katonáinkat a föld alá,aztán terjed a pestis meg minden féle baktérium,ezért is van már sajnos az hogy ha leesik valami a földre,nem szabad megenni mert szinte azonnal teli van baktériumokkal.

Persze a légkör sűrűsége is számít,de az emberi lény nagyon tud alkalmaszkodni mindenhez,akár 1km mélyen is úszkálhatsz,a tüdőd alkalmaszkodik a nyomáshoz így semmi bajod nem lesz,csak lehetőleg repülőre ne ülj mert azt nem igen bírja,azaz a repülést igen csak a nagy változásokat nem.

De az is lehet hogy van olyan Föld szerű bolygó ahol élet kialakult meg minden,de olyan kevés az oxigén hogy te csak palackokkal tudsz majd lélegezni mert nekünk túl ritka,bár ez is eléggé ritka ugyan is a Földön is ritka az oxigén,tehát ennél lejjebb nem hiszem hogy van.

2015. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is olvastam olyan kutatóhajókról, amikről az 5-ös írt.

Az ilyen témájú írásokban itt-ott lehet olvasni arról, hogy az idegen látogatók hogyan védekeznek a földi baktériumok, vírusok ellen. Általában valamilyen speciális egyenruhában vannak, amelyek mint a mi űrruháink, olyan feladatot látnak el.

2015. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A világok harca első részében is vírussal fertőzték meg az élő szövetből "épített" űrhajókat.
2015. febr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 DarkLantern ***** válasza:

Elképzelhetőnek tartom, pl a csillagkapu atlantiszban a lidércek hajójához hasonló dolog vagy a farscape-es moya-hoz hasonló "leviathan" létezését.

Miért ne lehetne olyan faj ami kimondottan az űrben létezik, táplálkozhatna a sugárzásokkal pl.


Van egy anime a Gargantia on the Verdurous Planet, úgy kezdődik hogy az emberek harcolnak az űrben egy fajjal (hydeauza) ami kifejezetten az űrben él.

Összességébe véve nem tartom kizártnak.

2015. febr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!