Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha bejelentenék, hogy a...

Ha bejelentenék, hogy a földön vannak, voltak és lesznek földönkívüliek az miért okozna az emberekben félelmet? Tudtommal, ez miatt titok az egész? De miért van ez?

Figyelt kérdés

Miért kelthet ez félelmet a legtöbb emberben? Ha arról van szó, hogy kísérleteznek néhányon vagy bármi..

Valami olyasmi félelem lehetne ez az emberekben mint a repüléstől való félelem, a lezuhanástól, de mégis mennyi ember lép túl ezen, mivel úgysem tud tenni ellene semmit..


szóval nem értem, mi az értelme szerintetek?



2015. febr. 20. 23:45
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
érdekes elmélet és van benne valami. De ugyanakkor a tüntetőkre is ugyanúgy vonatkoznak a törvények, sokszor látni, hogy rendőrök durván verik őket..ugyanúgy őrizetbe veszik némelyiket. Nekem ez nem magyarázza
2015. febr. 21. 01:05
 12/23 anonim ***** válasza:
20%
Először is a földönkívüliek nem rosszak ugysn is a fejlett civilizációkra nem jellemző.Nézz meg minket régen mindig dúlt a háború európában ma az országok megférnek egymás mellet.Amerika a 80as évdkben veszélyes volt ma már kevésbé.Szóval a lényeg hogy változunk jó irányba ahogy fejlődünk.Filmekben etették belénk ezt a sok baromsàgot bár érthető mert a jót nem lehet eladni!!!Hiradó se a jó dolgokról szól mert akkor senki nem nézné.De az emberek pont ettől félnek.Nem kell félni a rossz főldönkívüli az űrből is megölhetne minket egy lézerrel tehát fel sem fognád hogy mi van már halott vagy.De mondom biztos hogy jók mert kinek kéne egy kizsákmányolt szennyezett bolygó? Ezért senki sem háborúzna.
2015. febr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

D ügynök vagyok,!



Miért titkolják?

- te,mint egy emberi lény együtt tudnál élni egy idegen fajjal ami okosabb nálad?

Nézd az ukrán orosz helyzetet, saját országukban megölik egymást azért mert az egyik ukrán a másik meg ukrán orosz!



A cigányokat is gyülölitek ok nélkül! Akkor mit tennétek az idegenekkel, itt soha nem jelentik be az idegen lények létezését!

2015. febr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

Az attól függ,hogy pl:-agresszívek

-vagy kedvesek

Ha az első opció akkor azért,ha a másodikakkor azért mert,,ez

biztos csak álca''(tehát csak azért kedvesek hogy könnyebb legyen leigázni minket) Szerintem ezért. Speciel engem nem zavarnának.

2015. febr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb megtaníthatnak minket hogy mi is olysn okosak legyünk.Technológiát is megosztanák előbb utóbb csak nekünk kell megváltozni.Nyilván nem az űrhajójuk működésével kezdik mert tudják hogy mi történne.Avatár film nagyon jól szemlélteti kb más bolygókat igáznánk le.Egyébként a földön is vannak sokkal okosabbak mint én még is élem az életem sajnos.
2015. febr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
57%

"Ha erőnek erejével elfogadtatnánk a mi valóságunkat az ő (emberek) elképzeléseik helyett, az emberek 30 %-a ragaszkodna ahoz, hogy valami isteni lényeknek tartson bennünket és megkísérelné áthárítani ránk minden felelősséget a saját boldogulása érdekében. Olyan felelősség ez, amit nem vállalhatunk fel. A fennmaradó 70% minden gondolkodás nélkül azt hinné, hogy uralmunk alá akarjuk hajtani a világukat és kitörne a pánik."

- Daniel Frynak mondta egy állítólagos földönkívüli

"The White Sands Incident" c. könyvből

2015. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert az olyan emberek mint a 4.válaszoló, nem tudnának együtt élni a gondolattal hogy amit a tv-ben meg iskolában látott/tanult az nem igaz... Egy szkeptikus megvan róla győződve hogy amit ő állít az igaz, lehülyéz mindenkit, az ilyen emberek lennének öngyilkosak, csinálnák a balhét.
2015. febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Swentiki válasza:

höhö végre leírhatom a véleményemet erről valahová :D

1 Nagy kérdés mivan ha 1 ufonauta letoppan ide és nem okosabb erősebb hanem 1 kis gyökeret képzelj el akit ha megdobsz 1 mogyoróval összecsuklik na akkor mivan? a filmek 90%-a arról szól hogy az ufonauta lények erősebbek de mi győzünk és blablabla, de a reális kérdésem az lenne hogy azért ha belegondolunk van 1-2 dolog amit nemigazán lehetne megmagyarázni pl ha mi tényleg a majmokból fejlődtünk ki honnan tudta az ember hogyan tegyen össze 1 nyáklapot nameg az alap kérdés amit az emberiség jól figyelj 99% nem tud a cérnát miből állítják elő közlöm hogy én sem tudom de lekaka. goodbye

2015. márc. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Az ipari titok végett titkosak!!! Mivel te mint egy ember 1000 év alatt nem csinálnál egy okos telefont!!!
2015. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Kozmikus Üdvözlet!

Nekem nem lenne új dolog és néhány embernek se. A nagybátyámat elrabolták az UFO-k gyerekkorában regressziós hipnózist alkalmaztak nála de igazat mond!!

Most Ufológusként dolgozik. Van néhány barátom a NASA-nál... Ott van az 51-es körzet....! A kormányban is vannak beépülve de emberi alakok de ők nem akarják hogy kiderüljön róluk hogy.... Nagy felkavarás lenne az egész!

2015. márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!