Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szólsz ehhez a Zeitgeist...

Mit szólsz ehhez a Zeitgeist filmhez az Annunakikról?

Figyelt kérdés
A világon mindenhol vannak ősi legendák a sárkányokról, kígyókról, mint úrből alászállottakról, ők voltak az Annunakik. Rengeteg bizonyíták van és a politikai, hatalmi ELIT az Illuminátusok is nekik áldoznek. Íme a video ! https://www.youtube.com/watch?v=HkHGfT5ylj4
2015. febr. 22. 16:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%
Láttam én is ilyen filmet, pónik voltak benne és szivárvány.
2015. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
56%
A Dragon Ball jobban tetszett
2015. ápr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Igen érdekes és tanulságos összefoglaló, miképpen befolyásólták az annunakik az emberiséget a tőrténelem folyamán !
2015. szept. 15. 17:08
 14/26 anonim ***** válasza:
66%
Csak egy tipp: nem.
2015. szept. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Rosszúl tippeltél !


Fussál neki újra ;)

2015. szept. 17. 19:41
 16/26 anonim ***** válasza:
87%

Az a videó aztán tényleg mindent megmagyaráz :D az rendben van, hogy van a hatalmi elit, akik gyakorlatilag uralkodnak a Földön, de ez a baromság hogy az annunakik hozták létre az embert, és a saját ürülékükkel javították fel a DNS-t, ez minden valós alapot nélkülöz.


Azért nem semmi, hogy ezeknek a földönkívülieknek mennyi fölös idejük van, és hogy mindegyiknek mi kellünk! Az első faj leinváziózna minket, a másik inkább megmentene, a harmadik embereket rabolgat és meggyalázza őket, a negyedik teheneket boncol, az ötödik ürülékkel javította fel a DNS-ünket, a hatodik megdugta az ősanyánkat, a hetedik piramist épít, a nyolcadik elbújik a föld alá, a kilencedik szövetkezik az USA-val és Obama testőreiként keres jóféle amerikai dollárt, a tizedik elrabolja Pataky Attilát és megsimogatja belül. Csodálkozom hogy nem vesznek össze azon az UFÓmániákusok, kinek van igaza.

Gyerekek, csináljunk már rendet, vagy írjuk ki hogy "Hotel Earth" és költözzünk haza a Szíriuszra, elvileg onnét jöttünk...

Annunakik, plejádok, reptoidok, krixkraxiak, lumbulábiak, apacukafundalukák, hihetetlen hogy miket ki nem eszelnek :D

2016. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, nézz már utána, hogy a "hüllő kisagy", meg a hüllőnek látszó embrió hány emlős fajra jellemző!
2016. aug. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Ööhm, nekem a képhez lenne egy kérdésem:


Kérlek ne haragudj, de mivel csalogatták bele abba a csapdába egy szuper intelligens faj egyikét?!


Szerintem az egy hiteltelen kép...

2017. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nincs kedvem regènyt írni.. Kèrdező tèged átvertek. Tudod ki? Te
2017. febr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen történeteknek nem szabad teljeskörűen hitelt adni. Ugyanakkor hülyének lenni sem kell, a józan paraszti ész meg pláne jó dolog. Az a tudás amit ezek az ősök lefektettek, akár a naprendszerünk, a csillagászat vagy egyéb egyszerűen elérhetetlen volt a számukra a mai műszerek nélkül A hihetetlen fejlett távcsöveinkkel és műholdrendszerünnkel is csak tapogatózunk magunk körül. Ezek az emberek nem maguktól tudtak ilyeneket, kész. Hogy kitől, mitől, hogyan? Ez a mi történelmünk egyik rejtélye.
2017. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!