Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Földönkívüli csontvázattalált...

Földönkívüli csontvázattalált egy férfi a házában. Ehhez mit szólsz?

Figyelt kérdés

Kevin Rea a csöpögő csapot akarta megszereltetni, amikor rájött: sokkal nagyobb a baj a konyhaszekrényben, mint az először gondolta. A csap alól ugyanis egy gubóba burkolózott, mumifikálódott apró tetem került elő, [link] ami első, második, de még harmadik ránézésre sem hasonlít semmi olyasmire, ami a Földön élne, pláne nem olyasmire, ami Ngy-Brittanniában. [link] [link]


Ez a földönkívüli nagyon hasonlít ahhoz a 10 centis űrlényhez, melyről nemrég foglalkozott egy tudós nemrég a dokumentumfilmjében

[link]


http://www.youtube.com/watch?v=SXDoKGspcgM#t=30


2014. szept. 30. 22:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
68%
Unalmas vagy már ezekkel a sz*rságaiddal
2014. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kicsi xenomorph... Olyan fiatal volt még :'(
2014. szept. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
51%

Ó hát persze, ez teljesen hihető.


Már csak azt magyarázd meg nekem, hogy miért járnak az aprócska lényecskék gigantikusan nagy űrhajókkal, amik egész búzatáblákat tarolnak le.

Nem logikátlan?


Valamint az nem fura neked, hogy a talált maradványok mindig hasonlítanak valamelyik sci fi hősre.


Hát nem különös?


Én nem mondom azt, hogy nincsenek földönkívüliek, hiszen balgaság lenne azt feltételezni, hogy az univerzumban csak mi létezünk.

Egy dologba azonban biztos vagyok. Itt semmi olyasmi nincs ami őket érdekelné. Szóval ha vannak is, akkor valahol nagyon-nagyon messze boldogan élnek.

2014. szept. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
87%
Pfú, el bírom képzelni, milyen sűrűn takaríthatnak az olyan házban, ahol még a csontváz is kényelmesen bebábozódik a szekrénybe kínjában!Örüljön, hogy nem csótányt talált!
2014. szept. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy patkány csontváza, hátra fordított fejjel.

Case closed.

2014. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 nemelfogult ***** válasza:
67%

#3

"Már csak azt magyarázd meg nekem, hogy miért járnak az aprócska lényecskék gigantikusan nagy űrhajókkal, amik egész búzatáblákat tarolnak le.

Nem logikátlan?"


Hát igen, végül az a logikus, hogy kis alien kis űrhajóban, nagy pedig nagyban... csak mi emberek vagyunk olyan logikátlanok, hogy pl. B-747-essel szeretünk utazgatni. És egyébként hol volt, hogy ez a kis lény a nagy űrhajóban jött ... tudod, a búzatáblákat letarolóban?



"Egy dologba azonban biztos vagyok. Itt semmi olyasmi nincs ami őket érdekelné."


És miért vagy olyan biztos benne? Lehet, hogy még te utánad is érdeklődnének, pedig....

2014. szept. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
Ufókat láttak a birtokon!
2014. okt. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
Ja, meg a kis 10 centis űrlény, amelyik olyannyira űrlény... persze, hogy űrlény, így nem kell felelősségre vonni senkit illegális abortuszért.
2014. okt. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
70%
úgy hívják patkány , ki van fordítva a feje!
2014. okt. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
64%

Ki állapította meg, hogy nem hasonlít semmire, ami a Földön él?

A Newsonia.com, a Borsonline, vagy a Mirror szerkesztői, vagy Kevin Rea személyesen?


Mekkora hír lenne, a "Patkány csontvázat talált szekrényében a férfi!" cím?


Mindent beveszel, amit a bulvár megír?


"Ez a földönkívüli nagyon hasonlít ahhoz a 10 centis űrlényhez..."


Amiről szintén kiderül, hogy nem az.

2014. okt. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!