Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek több, mint...

A földönkívüliek több, mint 2%-ot használhatnak ki? Ezért fejlettebbek, mint mi?

Figyelt kérdés

Az UFÓK millió fényéveket tesznek meg az űrhajójukkal az űrben, miközben mi emberek még a szomszédos bolygóra sem léptünk. Mi lehet ennek az oka? Erre kerestem ma a választ barátommal


Szerintem azért van ez, mert a földönkívüliek korábban fejlődtek ki és több idejük volt tanulmányozni a világot, melynek utána több tudományos eredményt szűrtek le, aminek a következménye az űrutazás lett, amit mi UFÓk képébe látunk


Barátom szerint ez rossz gondolkodás, ugyanis csak magunkból indulunk ki. Szerinte az emberiség nagyon gyermeteg. A gondolkozásunk egy síkú, a tudósok csak kémiai meghajtással próbálkoznak, pedig azzal nem lehet fénysebességet sem elérni ráadásúl az űrtőrmelék miszlikre roncsolja az űrhajót. Az életvitelünk is teljesen együgyü, ugyanis mint egy vírus feléljük a Földet és elpusztulunk vele egyótt mi is :D


100 ezer év múlva tehát, nemhogy nem fogunk űrutazni, de kipusztulunk innét is. Szerinte a megoldás az agyban van ! Az elme hatalma, spirituális képességekkel az agykontroll és meditáció együttes használatának megfelelő szintjén az agyat fel lehet szabadítani az evolúcionális gáttól a 2% alól. Szerinte a földönkívüliek jóval több mint 90%-ot használnak ! Így bölcsebbek és okosabbak is. Nem pusztítják el magukat.


Ismert, miszerint az ember alig 2%-ot használ gondolkodása során az agyi kapacitásából, mások szerint ez 10%-ra rúg, de mi lenne ha felszabadítanánk a maradék 98%-ot !? Most gondold el most 2%-on jár az agyad és mennyi különbség lehet, ha ez 98% lenne. Nemmindegy igaz !?! :-)


Szerinte az evolúció miatt lett korlátozva a gondolkodásunk, mert a barlangban bárki megtámadhatta az ősembert, meg a majmokat a fán is és ha elejtettek egy vadat a gyerekei vagy más vadak, esetleg tőrzsek rögtön utána rájuk támadhatott, ezért úgy lett az agy evolóvionálisan hozzászokva, hogy ne fáradjon ki, legyen ereje ellentámadásra, így 2%-ot használunk ma.


2015. febr. 22. 19:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem olvastam el maszlagot de nem tudod mi az ufo.

EZ olyan mintha megkérdezném ugyan ezt álltaokkal kapcsolatban.

Több millió faj. Mind más s más.

Van amik már síkokat lépnek s 0 idő alatt képesek lennének trilliószor trillió életet elpusztítani, szétfoszlatni, egyesületlen energiává.

Van mik csak párszor okosabbak mint mi. s ugye van ahol még csak baktérium szinten vannak.

2015. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
92%
Először is miért feltételezed azt, hogy a földönkívülieknek van agyuk és, hogy olyan értelemben gondolkodnak, mint mi? Ez a százalékos duma pedig egy épületes nagy baromság, az ember az agyának a 100%-t képes használni, csupán nem egyszerre. Ha valóban csak 1-2 százalékot használnánk, akkor a vegetatív funkciókon kívül semmi se működne.
2015. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
9%

Hol is kezdjem...

Mi is több mint 2%-ot használunk ki. Közelebbről úgy 100%-ot.

Az ufóknak még a létezése sem bizonyított. Ha azt sem tudjuk létezik-e amiről beszélünk, akkor szerintem elég értelmetlen belemenni a részletes anatómiai és technológiai kérdésekbe.

Amúgy a "csak kémiai meghajtás" kifejezés elég jól megmutatja, hogy semmi közöd a kémiához vagy az űrhajók meghajtásához.

A meditáció segít abban, hogy az agy adott részeit jobban használd, de nem tudsz más funkcióval bíró területeket átalakítani csak úgy. Elég csúnya lenne, ha át tudnád alakítani a légzésért felelős területeidet is, hogy segítsen megoldani a problémádat. Bár remek sci-fit lehetne belőle írni.

Azzal egyetértek, hogy az életvitelünk eléggé együgyű és önpusztító.

De a megoldás nem az agyban van. A te agyad nem különbözik sokban az ősemberétől. Valójában a te agyad majdnem megegyezik egy csimpánz agyával. A megoldás a kultúrában van. Az emberi kultúra az, ami az állatok fölé emel minket. Ha sikerülne a kultúrát olyanná formálni, hogy az emberek odafigyelnek pl a környezeti hatásokra, az megoldaná a problémáinkat. Az, hogy felpörgetjük az agyunkat nem old meg semmit. Egy nálunk sokszor okosabb ember is csak újabb módokat találna a természet kifacsarására, ha a mi kultúránkba születne.

2015. febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Ozmium42 ***** válasza:
94%
Ha felszabadítjuk a maradék 98%-ot, azt úgy hívják, hogy generalizált tónusos-clonusos (grand mal) epilepsziás roham. Nagyon felemelő látvány.
2015. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, te lehetsz csak az agyad 2%-át használod, de én ennél sokkal többet.

Ez az egyik legnagyobb tévhit ami terjeng. Mint ahogy előttem is írják, az ember a teljes agyát használja csak a különböző részeket nem egyszerre.

2015. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

Ha agyadnak csak 2%-át használod ki, agyhalott vagy.

Ettől függetlenül kérdezz nyugodtan!

2015. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Először is az UFO az idegent jelent. Nem ártana utánanézni és tisztában lenni a dolgokkal mielőtt hozzászól az ember.


Másodszor is az ember az agya mindössze 2%-át használja, ezt Einstein mondta és én hajlandó vagyok hinni neki, hisz a világ máig ismert legzseniálisabb elméje.


Az hogy 10%-ot használunk ki én sem hiszem, már előréb lennénk atudományokban, űrutaznánk legalább. Ott van a csúcshatás c. film kb az bemutatja a külömbséget

2015. máj. 5. 10:25
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

Ha már így helyreutasítottál minket:

az UFO-ban az

U: azonosítatlan, az

F: repülő, az

O: objektum (felépítmény, tehátnem csak egy eldobott kavics)!

2015. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 diktator válasza:
A 2% agyhasznalat igazabol a az agybanlevo kapcsolatok szamat indikalja es nem a hasznalatatt! Mindig ahogy tanulsz valami ujat ujjabb es ujabb kapcsolatok jonnek letre az agyban,ezert van az hogy az ujab generaciok egyre tobett tudnak a vilagrol es a technologiarol! Ugyhogy szerintem egy tobb 1000 eves civilizacio sokkal fejletebb nalunk mint lelkileg mint technologia szempontjabol! De ha mar anyira fejletek akkor mar tudjak hogy semmi ertelme sincs kapcsolatba lepni velunk! Miert is tennèk! Szerinted mit gondolnak rolunk mikor lasak hogy háboruzunk,tonkre teszuk a foldet,mergezuk sajat testunket a sok "junk food-al" es igy sorolhatnam! En sajat velemenyem szerint ha rank neznek,nagyon butanak tartanak mert ha jobban belegondolsz azok is vagyunk.
2015. máj. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 bestest ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy a barátoddal ketten együtt már 4%-ot használtatok (2%-ot te és 2%-ot a barátod, vagy esetleg 1%-3% eloszlásban, ezt még nem tudjuk biztosan), azért tudtatok ilyen logikusan gondolkodni. Ráadásul ezzel el is ijesztettétek az ufókat, akik a környéken ólálkodtak és okos embereket kerestek.

Namost, ha barátaiddal összejösztök 50-en egy szobában, akkor eléritek a 100%-ot és az univerzum összeomlik. Ezért kérlek nagyon szépen, hogy sose jöjjetek össze 49-nél többen, mert akkor tutira eldurran az agyatok és az gigantikus fekete lyukat eredményez, beszippantva mindent az univerzumban, kivéve Fekete Pákót. Ő itt marad és újrakezdi a teremtést. Na akkor van baj.

2015. máj. 6. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!