Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek több, mint...

A földönkívüliek több, mint 2%-ot használhatnak ki? Ezért fejlettebbek, mint mi?

Figyelt kérdés

Az UFÓK millió fényéveket tesznek meg az űrhajójukkal az űrben, miközben mi emberek még a szomszédos bolygóra sem léptünk. Mi lehet ennek az oka? Erre kerestem ma a választ barátommal


Szerintem azért van ez, mert a földönkívüliek korábban fejlődtek ki és több idejük volt tanulmányozni a világot, melynek utána több tudományos eredményt szűrtek le, aminek a következménye az űrutazás lett, amit mi UFÓk képébe látunk


Barátom szerint ez rossz gondolkodás, ugyanis csak magunkból indulunk ki. Szerinte az emberiség nagyon gyermeteg. A gondolkozásunk egy síkú, a tudósok csak kémiai meghajtással próbálkoznak, pedig azzal nem lehet fénysebességet sem elérni ráadásúl az űrtőrmelék miszlikre roncsolja az űrhajót. Az életvitelünk is teljesen együgyü, ugyanis mint egy vírus feléljük a Földet és elpusztulunk vele egyótt mi is :D


100 ezer év múlva tehát, nemhogy nem fogunk űrutazni, de kipusztulunk innét is. Szerinte a megoldás az agyban van ! Az elme hatalma, spirituális képességekkel az agykontroll és meditáció együttes használatának megfelelő szintjén az agyat fel lehet szabadítani az evolúcionális gáttól a 2% alól. Szerinte a földönkívüliek jóval több mint 90%-ot használnak ! Így bölcsebbek és okosabbak is. Nem pusztítják el magukat.


Ismert, miszerint az ember alig 2%-ot használ gondolkodása során az agyi kapacitásából, mások szerint ez 10%-ra rúg, de mi lenne ha felszabadítanánk a maradék 98%-ot !? Most gondold el most 2%-on jár az agyad és mennyi különbség lehet, ha ez 98% lenne. Nemmindegy igaz !?! :-)


Szerinte az evolúció miatt lett korlátozva a gondolkodásunk, mert a barlangban bárki megtámadhatta az ősembert, meg a majmokat a fán is és ha elejtettek egy vadat a gyerekei vagy más vadak, esetleg tőrzsek rögtön utána rájuk támadhatott, ezért úgy lett az agy evolóvionálisan hozzászokva, hogy ne fáradjon ki, legyen ereje ellentámadásra, így 2%-ot használunk ma.


2015. febr. 22. 19:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Elképzelni sem tudom, pedig az agyam 3 %-át használom én.Nem nagyképűségből mondom, de így van. Sokáig éltem egy elzárt hegyi faluban és ott megtanítottak meditációs technikákra. Magamról annyit még, hogy kínai vagyok, most is egy hegyi kunyhóban meditálok elzárva a világtól.
2015. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Egyes idegenek 0%-nál is kevesebbet használnak ki, ők az N-ufók
2015. máj. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

sziasztok. elnézést kérek a helyesirási hibákért elöre is.

az idegenek létezését nem kell bizonyitani mert már tömérdeknyi bizonyiték van csak rajtad ál hogy elhiszed e vagy sem.kicsinyes dolog azt mondogatni hogy egy ekkora univerzumban ahol csak a mi földünkön nincs ojan hej ahol ne lenne élet hogy ne alakuljon ki ennyi idö alatt egy másik humanoid életforma.az interneten lévö videok vagy képek közül meg ha csak 1 is igazi tökmindegy hogy mennyi kamu van.

ahogyan az emberekbol is vannak jók ugy vannak rosszakis és ez az idegenekre is igaz.

atol még hogy rég ota létezek egy faj nem jelenti azt hogy inteligensek,ugyanis az inteligencia nem azt jelenti hogy mijen teknologiájuk van.

ez csak azt jelenti hogy mennyire ismerik az anyagot.

az inteligencia lelki dolog istennel kapcsolatos.

meditácioval is lehet növelni de a meditáciora is csak azt hiszik hogy aludni kell.

nagy részben igaz az amit a barátod mond de az nem igaz hogy az agyunk 2 százalékát használjuk ki hanem az egésszet. csak nem egyszerre.

de viszont az inteligencia nem az agytol származik hanem az anyagi világon kivülröl a traszcendentális világbol árad ebbe a világba.

ugyan ugy vannak ojan idegenek akik a fény szolgái és akik meg a sötétségé

mi is a sötétségben vagyunk de eredendöen az emberi létforma fénylyény, fény eredetü.

ezért van a földön tömérdeknyi vallás

hiába van teknologiánk csak saját magunkat pusztitanánk ell.

ahoz hogy ez ne igy legyen magasabb dimenzioba kall lépnünk ahol már több a fény és nincs idö.

az evolucciorol meg csak annyit hogy az még nem minden és nem magyaráz meg sok mindent.

amikor létrejött a homoszápiesz akkor nagyon rövid idön belül 3 vagy 4 fejlödésen ment keresztül amit megint csak az idegeneknek köszönhetünk hiszen az evolucioban rengedeg idö kell a változáshoz.

az elme nem határtalan az elme az csak illuzio.

az elme miatt van jelen a világban a fájdalom és a szenvedés.

az elme okozza a betegségeket.

az elméd mondogatja neked a fejedben hogy baszni kéne, rá kéne gyujtanom gazdagnak kéne lennem jo kocsit meg telefont akarok magamnak.én jobb vagyok mindenkinél.

régi sérelmeketfelidézi hogy ezt csináltam vagy ö azt csinálta velem...stb.

van itt köztetek bárki aki bármikor meg tudja állitani

a felesleges gondolkozást és csak élvezni a jelenállapotot?

majd ha az ember megérett a spirituális életre akkor már az idegenek is fel veszik a kapcsolatot az emberekkel.

igazábol könyveket irhatnék ide de ezt hanyagolom.

remélem segitettem.

2015. dec. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Szerintem felesleges olyan nyílvánvaló dolgokkal vitatkozni, hogy az ufó az idegent jelent vagy az ember 2%-ot vagy 10-et (szerintem közelebb van a 2 a valósághoz) használ. Aki ezt nem hiszi az olvassa el az értelmeszést [link]


Ami az agyhasználatot jelenti, most még a tudomány gyerekcipőben van ezen a téren és én sokkal inkább hiszek a legjobb fizikusnak, mint a fejletlen műszerieinknek


Sokan azt hiszik az idegenek azért fejlettebbek, mert előrébb tartanak, de az ősrobbanás szerint ugyanakkor kezdett kialakulni a univerzumba az élet hellyel közzel, ezért ugyanott kéne tartaniuk, de millió fényéveket megtesznek akár 1 nap alatt mégis miér? Ugyanolyan agyuk van, tudjuk mert felboncoltuk őket, de lehet ők ezt jobban kihasználják. Mi 2%-unk sem valami sok.

2016. ápr. 12. 17:34
 15/21 Ozmium42 ***** válasza:
89%

Olvasd már el:


[link]

2016. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Kedves beszélsz!

Nagyon jót nevettem a válaszodon!

Az idegenekről meg az a véleményem,hogy biztos ott vannak valahol.De én előbb a Földet ismerném meg jobban(mert már a világűrt jobban ismerjük mint tengereinket),és a problémáink megoldását keresnék,nem azt,hogy ezekkel az idegenekkel még több problémát halmozzák fel.Ez csak akkor lenne előnyös részünkről,ha ők segítenének rendberakni a bolygót.

2016. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem beszélsz,hanem bestest,csak ez a gép mindig kijavít.
2016. ápr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
# 15/ szerintem, te olvasd el amit írtam előtted ! Az, hogy a jelenlegi tudomány feltételezi, hogy 100-at használsz, na hát nagyon gratulálok neked. Még nem jelent semmit. A tudomány állandóan változik, elavulnak ismeretek és születnek helyettük újak. Einsteinnek jobban hiszek, mint a jelenlegi neurológiai ismereteinkben
2016. máj. 11. 18:12
 19/21 Ozmium42 ***** válasza:
Miért, Einstein neurológus volt? Autószerelésben is kikérnéd a véleményét? Inkább engednéd, hogy ő műtsön meg, mint egy sebész?
2016. máj. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az a szitu, hogy amit az emberi szervezetben nem használnak az leépül. Az sportolók izomzata is leépül ezért pár év alatt ha abbahagyják a sportolást. Az agy is leépülne ha nem használná ki teljesen az ember. Az evolúció során elsorvadt volna az agy. Most csak egy kismadár agya lenne a fejedben ha tényleg csak a 2%, vagy a 10% lenne használva.

Ami agy most a fejedben van az azért akkora mert kihasználod teljesen. Ez minden élőlényre igaz. A madarak agya azért lett kicsi mert nekik akkora agykapacitásra van szükségük és nem többre vagy kevesebbre.

Az ember agya pont azért olyan nagy amekkora mert kihasználja teljesen. Az evolúció során azért alakult ki ekkorára. Még mindig növekedés alatt van az agyméret. De csak azoké akik normálisan használják és nem csak a hülyeségre. Mint ez a 2% meg 10% hülyeség.

2016. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!