Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezt egy bácsi mesélte a...

Ezt egy bácsi mesélte a faluban! Szerintetek mit láthatott?

Figyelt kérdés

Van egy bácsi a falunkban, aki elmondta nekem a sztoriját, mert tudta, hogy érdekel az ilyesmi.

Szóval egyszer, úgy 30 éve hajnali egykor kiment cigizni. A házuk mögött a hosszú veteményeskert, majd az mögött dombok és erdő található. Épp arra felé nézett, amikor azt látta, hogy nagy fényesség van a fák és a domb környékén.

Azt hitte, hogy ég az erdő és jópár percig figyelte, hogy erre jönnek-e a lángok, nehogy veszélybe kerüljön a háza.

De az a fényesség nem erdő tűz volt! Egyszercsak a domb mögül egy csillagszerű, fénylő tárgy emelkedett fel és ezzel egyhuzamban az erdő visszasötétült!

Valójában nem erdőtűz égett, hanem a tárgy ontotta annyira magából a fényt.

A tárgy felröpült az égbe nyíl egyenesen, függőlegesen 2-3 mp alatt, majd eltűnt!!


Én nem tudtam semmivel sem beazonosítani, ami ismert.

Szerintetek mi lehetett?



2015. febr. 22. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Gömbvillám.
2015. febr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 fersk ***** válasza:
51%
Meteorok - a megfigyelő szempontjából - nem csak felülről lefelé, hanem alulról felfelé is haladhatnak az égbolton.
2015. febr. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az okos válaszok :) 2-es ezt komolyan gondoltad? Kicsit gondolkozz mielőtt megpróbálsz megmagyarázni valamit mert fogalombeli zavaraid vannak. 1-es,a gömbvillám az égből jön a föld felé, nem fordítva. Én már láttam számomra azonosíthatatlan tárgyat, a katonaság minimum 50 évvel fejlettebb mint mi, lehet hogy a bácsi is valami ilyesmit látott, de nincs kizárva hogy földönkívüli technologiát láttam/látott.
2015. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tesóm meg a barátai sokkal durvábbat láttak!

Kint fociztak régen és egy hangtalan kör izé egyszer csak elment felettük,hirtelen megdöbbentek és figyelni kezdték,egyszer csak leszállt a házak mögé egy füves területre valami fa mellé.Lényeg hogy figyelték csak közben már sötétedett,egyszer csak az a korong felszált és hirtelen elrepült,másnap elmentek oda megnézni hogy hova szált le vagy hogy van e valami nyoma,meglepő de a fű ki volt égve kör alakban és a fű azóta sem nőt ott ki,ez azért érdekes mert én az udvart kiskoromban felgyújtottam de pár év alatt még is kinőtt a fű :D

Lényeg hogy nagyon megijedtek ugye meg örültek is hogy láttak valami szokatlant,faluba nem igen lát az ember olyan dolgokat amit megjegyezni lenne értelme :D

Szóval nagyon furcsa,Anyám is látott ufót,bár ő csak egy kör izét hogy távolodik tőle nagy sebességgel,hangja elvileg nem volt meg ő sokkal korábban látta ugyan is azt hiszem hogy akkor még a tesóm sem élt.

A lényeg hogy már közerről is láttak UFO-t de nagy eséllyel földönkívüli volt mert azért hangtalan repülő szerkezetünk nincs,helikopter meg nem lehetett mert közel ment el felettük tehát a szél nem fújjatta el a hangot,másik meg a kör alakban kiégett fű,helikopter nem égeti ki a fűt főleg nem úgy hogy azóta sem nőt ki ott :D

Városiak meg ne csodálkozzanak hogy nem látnak UFO-t,bár megjegyzem hogy én is itt élek ebben a faluban de nem láttam még UFO-t mert minden tárgyat azonosítani tudtam repülőnek vagy másnak.

2015. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meteorológiai léggömb.
2015. febr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 fersk ***** válasza:

"Az okos válaszok :) 2-es ezt komolyan gondoltad? Kicsit gondolkozz mielőtt megpróbálsz megmagyarázni valamit mert fogalombeli zavaraid vannak."

Rávilágítanál kicsit részletesebben, hogy érted ezt?

2015. febr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy érti,hogy a ketonaság szerint minden meteorológiai léggömb
2015. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Piert ***** válasza:
Szerintem a bácsi 30 éve a cigi mellé egy kis vegyesgyümölcsöt is fogyasztott. Lehet nem is kicsit.
2015. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy ti is láttatok "UFO-T" csak nem tudjátok mert valószínű azt hittétek hogy repüllő gép én multkor bolt-bol hazafele láttam valami gyorsan (a repüllőgépnén gyorsabban) villogó 2 pontot és a jét pont alatt egy nagyon halvány folyamatosan világító piros pontot aztán hirtelen eltünt az egész. jó persze lehet hogy repüllő vagy valami de a repüllők nem villognak ilyen gyorsan és tünnek el. gondoltam valami meteorológiai cucc ra de nem hiszem hogy az volt.
2015. márc. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Piert ***** válasza:
Az egy hejesírássy szótár lehetett. Múltkor én is láttam egyet és amikor kinyitottam, a repülő végén csak egy "l" volt.
2015. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!