Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehetett tavaly ez a...

Mi lehetett tavaly ez a robbanás a Marson? Mit titkolózik a NASA?

Figyelt kérdés

Már régen foglalkoztat a téma, arra már korábban is rájöttem hogy a NASA rengeteg dolgot titkol el, ami a Mars felszínén történik.

https://www.youtube.com/watch?v=Sx3WdyOihH8


Ami a linkben van az a "becsapódásról" készült felvétel.Ha jól tudom a szonda egy üstököst figyelt volna, ráadásul a NASA élőben közvetítette. Haverom figyelte is.A felvételen látható villanás után rögtön meg is szakították az elő közvetítést.


Na most akkor mi ez a nagy kuss?( vagy én tájékozódtam félre)

Ugy gondolom, hogy ekkora robbanást vagy üstökös/meteor vagy nukleáris bomba tud okozni.



2015. febr. 26. 09:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Na, ez az, amiket a 9-es írt, és még mennyi ilyet lehetne sorolni! Az űrszemét szerintem eleve nem is világít és nem is a semmiből bukkan elő.

Az a nagy baj, hogy azt mondanak, amit akarnak, mert tudják nagyon jól, hogy úgysem lehet ellenőrizni, nem mehetünk oda, hogy megnézzük: igaz-e amit állítanak, és tényleg azok a dolgok vannak-e ott, bármilyen gyanús esetnél. A Holdra, Marsra meg főleg nem szállhatunk le.

Van egy olyan mondás, hogy "messziről jött ember azt mond, amit akar". Nos, szerintem ők ezt a módszert alkalmazzák az "átlag" emberekkel kapcsolatban.

2015. febr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem leírni, hogy ezek a bizonyos pöttyök mozogtak is.
2015. febr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%
Veszel egy távcsövet és megnézed. Egyébként sem csak a NASA létezik, van még jó pár országnak is űrprogramja. Gondolod hogy nem lepleznék le kapásból, ha hazugságon kapnák az amerikaiakat? Épp olyan ostoba konteó ez is, mint a holdraszállást tagadni.
2015. febr. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy azért nem leplezik le, mert senki, a többi sem tudja, hogy mik ezek a dolgok, mindenki csak találgat, mert valójában mást nem lehet tenni ebben a helyzetben.
2015. febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Nézd meg RISING MOON ! ÉRDEMES :)))) és megtudod mit titkolnak
2015. márc. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Rubicon87 ***** válasza:
61%

"A Holdra, Marsra meg főleg nem szállhatunk le."


Na és miért nem szállhatunk le? A Holdon egyébként már voltunk.

2015. márc. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 volus ***** válasza:
Ezzel a NASA-val már tele van az emberek töke. Annyira hangoztatták,hogy nem lehet a Hubble-t a Hold felé fordítani fényképezés céljából, mert az túlságosan fényes, erre kiderült,hogy nagyon is meg lehetett oldani,csak éppen hónapok kellettek,mire retusáltak minden addigi fényképet. Okés az is,hogy az agyunk mindig valami értelmeset akar összerakni abból, amit az amúgy túlságosan is tökéletes szemünk lát. Gondolok itt a Holdon fényképezett óriásra. Na de akkor ezek szerint minden kamu, meg csak az agyunk által kreált kép a világban? Mert elvileg a természet kerüli a felesleges dolgokat és tökéletes minden,amit alkot, mert ami nem az, azt lehúzza a wc-n. Most akkor vagy erre kell rábólintani,hogy igaz,vagy a fejlődéstudományt kidobni a francba, mert ezek szerint valamelyik nem jó. 9-es felvetése pedig eléggé jó,hogy amikor valami értelmes kérdés felmerül akkor" áááá há mi aztat nem tuggyuk mer óóóriási ám az űr hinnye! " de amikor konkrét dolgot kell lehazudni az égről,akkor aztán beindul a tudomány még olyan kérdésekben is, hogy ekkora törmelékmezőbe hogy tudnak űrsiklókat fellőni olyan sebességgel, hogy ha belefut egy pici kis törmelékmezőbe az olyan, mintha géppuskával soroznák a siklót, de kitéééééérdekel, van még suicid hajlamú tudós elég, hogy önként jelentkezve belelövöldözzük őket ebbe a törmelékbe. Valami nem jó ezekkel a dolgokkal srácok, de nagyon nem.
2015. jún. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ennyi ökörséget egy hozzászólásban... Na akkor mutass cikkeket arról hogy a NASA szerint nem lehet a Hold felé fordítani a Hubble-t, arról hogy a természet mindig tökéleteset alkot (haha), stb.
2015. jún. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!