Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Na szóval. Mivel látom, hogy...

Na szóval. Mivel látom, hogy az ufohívő utánpótlás megcsappant úgy döntöttem, hogy korrigálom a hibát és átállok egy időre. Mondhatnám azt is, hogy "ehhez mit szóltok szkeptikusok? "

Figyelt kérdés
Én komolyan gondolom a szerepemet, és nincs kétségem afelől, hogy az ufók repülő tárgyak, de azt sem zárom ki, hogy kétéltű járművekről van szó. Tehát értelemszerűen vagy a Földön, vagy az űrben kell keresni őket. Viszont ha odakint vannak, akkor nincsenek messze a Földtől, de ha odakint vannak, akkor miért nem észleltünk űrhajót a közelben? A NASA is benne van? Ha pedig benne van,, akkor a Földön is építhettek egy földönkívüli bázist? Lehet, hogy az oly sokat emlegetett 51-es körzetről lenne szó? Gondoljunk csak bele ez milyen jövedelmező lehetne az amerikai kormánynak számára? Naná, hogy nem hozzák nyilvánosságra! Vajon minek? Mert meg kéne osztani a földönkívüli technológiát? Ti mit gondoltok egyszerű földműves civilek?
2015. márc. 16. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Űr nem létezik. A GPS a föld belselyében kering természetesen, ami üreges és furcsa, csúnya, gonosz lényekkel van teli.
2015. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
H a krumpliveteményesen sok a büdösbogàr.
2015. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lucifer, SNISS. Viselkedjete próbálok koncentrál összerakni a képet, már lassan minden összeáll.
2015. márc. 16. 18:09
 4/11 A kérdező kommentje:
Hová tűnt Adamsk és az a 65-66 százalékos, hogy igazoljon engem? Jellemző, amikor szükség van rájuk felhúzzák a nyúlcipőt. Nemelfogult is elment pont, amikor megvilágosodtam.
2015. márc. 16. 18:16
 5/11 anonim ***** válasza:
NEM TŰNTŰNK EL!! Csak tátjuk a szánkat,hogy 1 szkeptikus átállt a mi oldalunkon,akár csak egy kiss időre is. Aleluja! :-} :-} :-} :-}
2015. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Csak egy szerény önkéntes vagyok próbálom fent tartani az egyensúlyt. Ha kell reinkarnáció hívő is lehetek, de csak miután ezzel végeztem. Nem tudok két melót végezni egyszere.
2015. márc. 16. 18:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Àtakarok változni egérré ebben is támogatsz majd? :)
2015. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
SNISS, bármi lehetsz csak akarni kell, én támogatlak.
2015. márc. 16. 18:53
 9/11 A kérdező kommentje:
U.i: vigyázz a macskákkal és az egérfogókkal patkányméreggel xD
2015. márc. 16. 18:55
 10/11 anonim ***** válasza:
#5- vagyok én mindenbe hiszek úgyhogy tőlem.
2015. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!