Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az idegenek nem engedik hogy...

Az idegenek nem engedik hogy közzé tegyük létezésüket, a titkaik végett? Videó!

Figyelt kérdés
[link]
2015. márc. 22. 09:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%

Olyanok vagytok mint Móricka, mindenről az jut eszetekbe. Tök mindegy hogy Obama tagadja, elismeri, elvicceli, sikoltva elrohan vagy lelövi a műsor házigazdáját, nektek az jönne le hogy "Idegenek!"


Obama viccel üti el a kérdést mivel nem akarja az átlag hülye ufóhívő szavazóit megsérteni. így mindenki nyugodtan hihet abban amiben akar. Nem véletlen tartják karizmatikus vezetőnek, tudja mit kell mondania ahhoz hogy mindenki elégedett legyen a válasszal.

2015. márc. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem biztos,hogy vannak ufók.Én ismerek olyan nőt,aki kislány korában ufó-szerű lényeket rajzolgatott ,amikor még nem is láthatta azokat a tévében.Bezárták elmegyógyintézetbe,ahol agresszívvá vált.Többet nem tudok róla,de azt igen ,hogy biztosan nem láthatott máshol ilyen fotókat,mert akkoriban még nem volt ez ilyen széles körben a téma publikálva.És vannak a vadászpilóták beszámolói is, de ez nem ide tartozik,szóval a kérdésedre válaszolva :lehetséges ez az elmélet.
2015. márc. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
senkit nem zárnak elmeosztályra, mert ufókat rajzol :)
2015. márc. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szerintem is lehetséges
2015. márc. 22. 10:35
 5/17 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló köszi hogy megkérdőjelezed a szavaimat.:(
2015. márc. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

miért? szerinted ebben van realitás? ilyen nincs...

csak rajzokért nem zárnak be senkit sehova

2015. márc. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
3-AS,de,hidd el,és a mai napig injekciókra jár az illető!A pszichiátriára pl.van aki azért kerül be, mert nem akar dolgozni,és furcsa elképzelései vannak az életről.Ha a szülők hozzáállása olyan,akkor ezek az okok elegendőek.ÉN LÁTTAM AMIT LÁTTAM.
2015. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%

Ha annyira nem akarják, hogy tudomásunk legyen létezésükről, miért karácsonyfa-szerűen kivilágítva repkednek?

Ráadásul nem is oda világítanak, ahova eljutni akarnak, hanem azt a területet világítják meg, ahol vannak.

2015. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

és mégis hova zárták volna be?

a nemlétező magyarországi elmegyógyintézetbe?

2015. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Elmentünk a témától
2015. márc. 22. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!