Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit láthattam? Többi lent

Mit láthattam? Többi lent

Figyelt kérdés
2013.12.03án 14 óra után eléggé furcsa dolgot láttam,nagybáttyámal lementünk dunára mert nem volt hideg de mire odaértünk kicsit ködös lett az idö,lementünk a kövezésre ott elvoltunk de utaná volt valami ami meglepett nagybátyám már lent volt a kövezésről de én még fent voltam akkor valami elkezdett csillogni a Dunában csak a suemem sarkábol láttam de azért megnéztem mi az,utána nézem elkezdett kijöni a vízből ez már eléggé furcsálottam de ezután lefagytam kijőtt a vízből egy fél méter átmérőjü nagyon fénylő gömb elkezdett leirni egy kört a levegöben én oda akartam meni megnézni mi az de mire elindultam volna meglátott vagy nem tudom de megállt nem csinált köröket és utána csak annyit láttam hogy nagyon nagyon gyorsan bement az erdöbe utana kiesett egy 10 másodperc én ott áltam és lefagytam nem birta megmozdulni és utána nagybáttyám már elment egy 50 méterrel arébb utanafutottam elmondtam neki mit láttam és ő elhitte mert hasonlot látott ő is csak nem ennyire közelröl hát röviden tömörön ennyi a történet de azóta is lattog a fejemben mi lehetett az

2015. márc. 27. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Ez egy idegenek által a Földre telepített kémgömb volt, telepatikusan gyakran kommunikálok több fajjal így tudom mit láttál
2015. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
hallucináltál,nyugi bárki hallucinálhat ilyeneket.
2015. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja igen biztos és a halucináciokra hogy lehet igy emlékezni 2 év után?
2015. márc. 29. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:
duna kavics
2015. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a hiptnózist az hatásos lesz.
2015. márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!