Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Gevaudani bestia egy Cupacab...

A Gevaudani bestia egy Cupacabra vagy egy annunaki lehetett?

Figyelt kérdés

Ufó kutató lévén kutatom a máig tisztázatlan régi eseteket és vizsgálom, hogy jelenlegi ufológiai illetve természetfeletti paranormális ismereteinkkel miként értelmezték valaha félre a tapasztalatokat. Nos egy érdkes esetre bukkantam, amelyben az démonként vélt lény lehetett ufo. Egészen pontosan egy annunakira illenek a leírások, de nézzük meg részletesen is.


Az esetről sokat előljáróban nem érdemes mondanom, hisz itt részletesen le van írva [link]


Egy bestia garázdálkodásáról van szó az 1764-es évek francia királyságában. Ez eddig nem lenne említésre méltó, de a lény aki terrorízálta a parasztlányokat és velük együtt megette haszonállataikat nagyon hasonlít első körben egy Chupacabrasra, azaz Csupakabrára. Hiszen neki is világító szemei vannak, hosszú agárra emlékeztető pofája és farkashoz hasonló külseje, kb pont mint a Chupacabrának.


Először arra gyanakodtam, hogy egy Chupacabras repült át vagy valahogy elkóborólva eljutott latin amerikából európába, ami nem lehetetlen, hiszen alaszkán át átúszható ázsia és az amerikai kontinens. Másrészt pedig több Chupacabras féle lénynek vannak repülésre alkalmatos szárnyai, gondolj csak a Molyemberre.


De nem szeretnék kitérni más lényre, mert a nyomozómunkám később megdöbbentő eredményre vezetett : Mégpedig arra, hogy ez a bestia egy annunaki !


Figyeld csak : "Néhány gyermek, aki látta a fenevadat azt mesélte, hogy szökellve járt, mint a hegyi kecskék, egy öregember, pedig aki látta a lényt a tyúkólak körül ólálkodni azt mondta, hogy a bestia két lábon járt és a nevetése olyan volt akár egy emberé."


Két lábon járni és nevetni, akár egy ember nem képes csak egy intelligens lény. A testalkata jobban szemügyre véve is egy annunakira hasonlít "a lény tehén nagyságú, farkasra emlékeztető volt, amelynek hátán csíkos minta volt megfigyelhető. Csíkos mintázatú, vörhenyes bundájának végén bozontos farka volt, akár az oroszláné, feje egy agárra hasonlított."


David az "Iunaki a bennem élő reptílián" c. nagysikerű elbeszélés szerzője is így írta le az annunakikat a draco rendszerből érkezett emberevő, parazita, csúcsragadozó fajt. Pont ilyen testalkattal, hátátn csíkos fekete, sötét boltozatokkal és ugyanígy agárszerű pofával, akik szintén emberszerű reptíliánokat ettek, sőt a tőrténelmi mondákban embereket is. Íme egy kép egy ufológiai körökben annunakinak hitelesen elfogadott lefényképezett lényrl [link] ugyan itt nincsen szőrzete, lehet levedlette, de a testtípusának jellegzetességei megvannak a hátán és egyéb helyeken.


Nos, mindezeket a tényeket összegezve a Gevaudani bestia egy földönkívűlről itt ragadt annunaki lehetett. Elképzelhető, hogy leletet vagy más biológiai mintát gyűjtöttek és itt hagyták vagy eltévedt példányról van szó. Mit gondolsz?



2015. máj. 8. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Gevaudani bestia egy kútcsa volt, ez bizonyított tény!

Viszont a chupacabra egy annunaki az tény!

A chupacabrának több változata van, van repülő,hüllőszerű(ez az annunaki/reptoid),dinoszaurusz szerű(a zupaysaurusra kísértetiesen hasonlít a leírása, nem vérevő mint a legtöbb chupacabra),aztán van a vízi változata is és az emlősszerű változat

2015. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
De kár, hogy bezárt a Lipót...
2015. máj. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 bestest ***** válasza:
68%
Ebbe bele fogsz őrülni.
2015. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Volt egyszer egy vadnyugat....
2015. máj. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
#3 Mi indokolja a jövő időt?
2015. máj. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó lenne értelmes válaszokat látni, arrogáns, nagyképű, kötekedő trollkodás helyett.
2015. jún. 5. 09:24
 7/11 anonim ***** válasza:

Én komolyan írtam.A Gevaudani bestia szőrös, kutyaszerű lény volt ma már bizonyítottan a kútcsa nevű fajhoz tartozott.

Az annunakik a reptoidok közeli, ám békés rokonai bőrük pikkelyekkel fedett tehát nem is kutyaszerűek, inkább egy aligátorral tudnám összehasonlítani őket.A chupacabrának pedig rengeteg faja van!Van repülő denevérszerű,dinoszaurusz szerű(chilei),idegen szerű,kutyaszerű,és a közismert "vérszívós" fajta.Az idegen szerűre azt mondom hogy összetévesztették egy gujmánnal vagy egy kis szürkével.

2015. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Gevaudani bestia egyébként vérfarkas volt. És ezüst segítségével küldték a másvilágra.
2015. jún. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kétlem hogy valakivel ITT valaha is ilyen témában értelmesen fogsz dumcsizgatni.

Jó, hogy én is értek valamit a témához, de amit irtál CSAK a kérdésbe, nekem totál kinai. Szerintem ennyire bonyolultan senki nem foglalkozik az üggyel, következésképpen, senkinek fingja nincs ezekről a szakszavakról.

2015. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az Érmelléki Kuglófember unokatesója lehetett, elvégre az Érmelléki Kuglófember is elviszi az embereket és megeszi
2015. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!