Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha egy faj képes a teleportáci...

Ha egy faj képes a teleportációra, miért röpköd fizikailag létezű űrhajóval?

Figyelt kérdés
UFO, idegen, teleport, reptoid, krixkraxi, lumbulábiak, poloskoid, guargumik, annunaki, glükokortikoidok, plejád, szkeptikuskák mit léptek

2015. febr. 5. 23:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%
Szkeptikusok ere mit léptek ? Ereee mit lépteeeek ? :-D
2015. febr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok, hogy ő vajon írni fog-e, meg tudja-e magyarázni a dolgot. Ezt amúgyse értettem soha, hogy ha egy idegen faj tud teleportálni ide meg oda meg ahova akar, minek neki UFO meg bármilyen űrhajó, csak csettint egyet és hopp már itt is van a Földön...
2015. febr. 5. 23:37
 3/32 anonim ***** válasza:
97%
tegyük fel, hogy te tudsz teleportálni és elteleportálod magad a jupiterre. Aztán meghalsz.
2015. febr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Figyeljétek majd megmagyarázzák a kozmosz anyagaival meg a csillagközi nagy távolságokkal, meg azzal hogy az ilyen "fejlett fajok" azért repülnek űrhajókkal mert attól látszanak fejlettnek. Ha csak simán egy TP tekercsel itt lehetnének senki nem látná hogy micsoda belevaló népek :)
2015. febr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
A teleportációnál sérülnek a genetikai szekvenciáink, tehát ha megoldható, akkor inkább "röpködünk"
2015. febr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Az ő az 404? Szerinte nem teleportációval jönnek ide. sima űrütazással
2015. febr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos nem tudom a választ, egyszerű földi halandóként én még csak Boingal repültem.Teleportálódnom egyszer sikerült

5 üveg bor után.

2015. febr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Az az "ő" az aki kiír mindig valami kérdést, linkel egy cikket a paranormálról vagy a femináról (UFO száguldott el élő adásban, szovjetek bebizonyították hogy a Hold egy földönkívüli űrállomás, vagy Zimbabwe védelmi minisztere kijelentette hogy hisz az UFOkban) és mindig azzal zárja a monológját hogy "na szkeptikuskák mit léptek erre?"

Talán a Zoltán-kvantumfizikus vagy a prödl annácska volt, már nem tudom :D

2015. febr. 5. 23:53
 9/32 anonim ***** válasza:
404 már nem menő? nem emléxteket reája?
2015. febr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező! Zoltán már plazmafizikus. :)
2015. febr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!