Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van köztetek UFÓ "hívő? Engem...

Egy gondolkodó... kérdése:

Van köztetek UFÓ "hívő? Engem nagyon érdekel a téma. Van kivel beszélgetnem, aki nem néz "hülyének? (Vicces, bántó beírás hidegen hagy.

Figyelt kérdés
2015. máj. 8. 21:22
 1/10 anonim válasza:
A téma engem is foglalkoztat bár nem vagyok hívő benne.
2015. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én a templomban hiszek Istenben, de tudom, hogy van földön kívüli élet, engem is foglalkoztat amúgy ez
2015. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, itt vagyok. Hozzá kell tenni, hogy én ezoterikus szemléletű vagyok, de nem választom el ezt a témakört a vallásoktól sem, mert mindnek közös a gyökere véleményem szerint.
2015. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 VaTa94 ***** válasza:
Van, engem is érdekel, beszélgessél, én nem nézlek hülyének. És a földönkívüliekkel mi van? Az már smafu?
2015. máj. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az indiai védákban is szerepelnek idegenek, sőt az ó-Szövetségi Bibliában is (Ezékiel könyve, a 40. fejezettől végig) is

[link]

A magyar Arvisurákban bőven vannak idegenek:

[link]

2015. máj. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

"Van köztetek UFÓ "hívő?"


Gondolom UFO alatt most más idegen intelligens életformákra gondoltál,mellesleg ez nem hit kérdése.Ez olyan,mintha én azt mondom,hogy nem hiszek az asztal létezésében,de attól még van.

Ha nem lennének,akkor a mi emberi fajunk se létezne.


A kérdésedre válaszolva pedig van. :)

2015. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Az UFÓ és más természetfeletti dolgokban hívők elhiteltelenítése már az 50-es évek óta bevett szokás a kormányok részéről. A célja az, hogy minél egysíkúbban gondolkodó embereket hozzanak létre, mivel azok sokkal kiszámíthatóbbak és jobban irányíthatók is a társadalomban, mint a nyitottabban gondolkodók. Erről számos kísérlet is zajlott és zajlik mai napig is. Elég vissza gondolni a 60-70-es évek hippi mozgalmaira. Ott aztán volt nyitott gondolkodás rendesen és majdnem bele is bukott az egész akkori világrend..
2015. máj. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Marke22 válasza:
Sok mindenre választ adna, érdekes téma!
2015. máj. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm mesélte, hogy egy éjszaka arra ébredt, hogy 2 idegen lény állt az ágya mellett. Állítólag motszanni se tudott. Másra nem emlékszik és azóta is fél. Kb 15 éve történt ez az állítólagos eset, de máig is fél gyakran. Én hiszek neki, mert egy elég komoly emberről van szó és sosem hitt ezekben az ufós témákban. Nem hiszem,hogy bármi érdeke lenne, hogy hazudjon.
2015. máj. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sanyi891 válasza:
Én UFÓ vagyok. Ha van kedved beszélgethetünk.
2015. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!