Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mennyi lehet igaz a német...

Mennyi lehet igaz a német repülő csészealjak történetéből?

Figyelt kérdés

A kérdésben a Haunebu-ra és társaira gondoltam.


Direkt ebbe a fórumrészbe írtam a kérdésemet, remélhetőleg nem helyezteti át senki sem az "Ezotéria - UFO észlelések" részbe. Azért ide írtam a kérdésemet, mert az említett fórumrészben trollok, veszett tagadók és kontárok vannak, itt meg vannak olyanok, akik "járatosak" ilyen témában.


2015. máj. 18. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Azért az csak elgondolkodtató, hogy a nácik állítólag repülő csészealjakkal rendelkeztek, de Sztálingrádig már nem tudták megoldani a kielégítő légi utánpótlást.
2015. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1


Az, hogy rendelkezhettek olyasmikkel, nem feltétlenül jelentett fölényt. Pl. hiába volt nekik harcképes sugárhajtóműves repülőjük, a Me 262-es, ami levegőben, repülve tudott pusztítani, pusztította is a B-17-eseket és B-24-eseket, de mivel kiforratlan, gyenge, alacsony élettartamú és könnyen elromló hajtóműve volt, ezért nem egyszer tudták lekapni a "primitívebb" P-51-esek Me 262-eseket fel és leszállások közben.


Ugyanígy lehetséges, hogy a Haunebu-t megépítették, csak a hajtómúve szintén kezdetleges volt, ezért nem tudtak vele semmit sem elérni, csak állt a hangárban.

2015. máj. 18. 23:17
 3/5 anonim válasza:
31%

Azért az a gyenge hajtómű elérte a 3000 km/h-t,sőt a sztratoszférában ennek a sebességnek az ötszörösével is képes volt repülni.

Mellesleg 1942-ben már náci bázisok voltak a Holdon,szóval nem hiszem,hogy háborús gépeknek tervezték őket(eleinte 80 és 110 mm-es gépágyúkat szereltek rá,de a későbbiekben ezeket leszerelték),inkább menekítésre használták a háború vége fele.

2015. máj. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom,bár egy titkos náci bázis a Déli Sarkon működött,a hó sok dolgok rejthet.
2015. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bestest ***** válasza:
A legnagyobb része igaz, de ami mégsem, az sajnos annyira nem, hogy minden mást kiolt.
2015. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!