Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért van mostanában ennyi...

Aelister kérdése:

Miért van mostanában ennyi földönkivüliekről szóló filmek?

Figyelt kérdés

Szerintem három oka lehet.

1:Csupán film és jól hoz a konyhára.

2:Lehet,hogy így készítenek fel minket,hogy ne legyen akkora a baj,meglepetés ha megérkeznek.

3:Már itt vannak.


2015. máj. 28. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert egyre több embert érdekel , akár csak a vámpír sztori , na meg jó pénzt is hoz, azzal hogy a twilightot eladták azzal is sok pénz bejött és szinte csak azért mert vámpírokról szól. Ha a földönkívüliekről is több ember érdeklődik több film lesz
2015. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

írj már párat, amik mostanában mennek, mert érdekelne.

Amúgy meg évi 2 kijön ufos filmekből, ami jónak mondható, de ennyi, nincs több.

tavaly kb 3 volt, abból kettő nagyon jó.

2015. máj. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rolandujj válasza:
Szerintem a mostani társadalom érdeklődési körébe tartozik az űr a végtelenség és erről a filmipar is értesül ezért gyártanak ilyen kategóriában tehát az 1 . számú ötleted igen valószínű .
2015. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sziasztok.

elnézést kérek előre is a helyesirási hibákért.

a választ nagy vonalakban már megis válaszoltad ugyanis mind a 3 igaz.

lassan be adagolják a filmekkel a valóságot hogy ne legyen akkora meglepetés.

talán ami elég közel ál a valosághoz de persze nem minden része az a jupiter felemelkedése,a startrek MIB és még a star wars is.

ki is vesézhetném de ahoz több idö kéne és ehez most lusta vagyok.remélem tudtam segiteni.

2015. dec. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!