Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek az ide látogató...

Szerintetek az ide látogató UFÓknak milyen elképzelésük lehet, arról miféle emberek lakják a bolygót?

Figyelt kérdés
Az UFÓs civilizációknak, direkt nem földünkívülit írtam, mert nemminden földönkívüli civilizáció jár ide, de akik viszont igen, azok elnézve szokásaink, TV műsoraink, cégeink, bankszektoraink stb. Mit gondolhatnak rólunk?

2015. máj. 28. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majd én szégyenlem magam helyetted. Először is nem UFÓ hanem ufo. Másodszor, direkt nem földön kívülit írtál, pedig azt kellett volna, esetleg idegen vagy bármi más. Az ufo az "Unknown Flying Object" azaz Azonosítatlan Reprülő Tárgy rövidítése. Ez jelenthet egy repülőcsészealjat ami semmit nem gondol, jelenthet egy kísérleti repülőt ami szintén semmit nem gondol vagy akár madarat is ami azt gondolja 'De g**i magasan vagyok!'
2015. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*Unidentified :) Az unknow az ismeretlen
2015. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ők galaxisokban gondolkoznak, és ameddig az ember jelentős hatást nem fejt ki még a Föld közvetlen közelében sem, csak magán a felszínen, addig lehetséges, hogy úgy tekintenek a teljes Földre és vele együtt az emberekre, mint mi egy hangyára, ami majdnem meg tud emelni egy 5 forintost, de mégsem. A távcsöveinkre meg úgy, mint ahogyan az ember tekint egy TV-t néző hangyára, amihez se távirányítója nincs, se semmi készsége a műsor megértésére.
2015. máj. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnéznek pár percet az Éden-hotelból tutira kiirtanak minket...
2015. máj. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert mi mit gondolunk róluk?
2015. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Ha megnéznek pár percet az Éden-hotelból tutira kiirtanak minket..."


xDD

Ja. Jobbat nem is tudnék mondani.

2015. máj. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4-es, ez tényleg nagyon szellemes volt!
2015. máj. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Ha az idelátogató idegeneknek semmi elképzelésük nem volt az emberekről, akkor sajnos nem olyan fejlettek, mint sokan képzelik!

Pár tíz/száz kilométer magasságig már összeszemeteltük a "világűrt", de van ennél nagyobb sugaró szemetelésünk is!

Rádiószemetünk már legalább 100 fényévnyire fertőz.

Ha az idegenek tényleg olyan magasan fejlettek, mint sokan elképzelik, akkor már messziről elkerülik a Földet, hiszen miért akarnák megismerni a szemétdomb lakóit?

2015. máj. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jól írtam az első 2 válaszoló tudja rosszúl. Az UFO idegent jelent, nézzétek meg a wikiben. Pont azért nem írtam földönkívülit, mert a sok szkeptikus ilyenkor szándékosan szétspammeli a kérdést azzal kötekedve, hogy hát a földönkívüli nem jelenti azt, hogy ide is jönnek, ami igaz, ezért írtam, hogy az ide látogató UFO-s civilizációk


Amúgy, ha az UFO járművet jelent, akkor is jó a kérdés, mert akik azzal ajárművel jönnek ide, azok a civilizációk


Na igen, szóval mi lehet rólunk a véleményük ? Az, hogy nem kell ide jönni, elég ha megnézik a TV adásainkat azért nem jó érv dubitus, mert az univerzumba hatalmas távolságok vannak a rádiójelek nem mentek annyi fényévet még, hogy értelmes életre alkalmas csillag bolygóját érték volna el. Marad az űrutazás :D


Mit gondolnak az UFÓk rólunk ? Mit gondoltok? Szerintem azért mert sok értelmes, becsületes ember is van, nem kell beskatulyázni a politikusok meg a bankrendszer miatt a Földet vagy tévedek?

2015. máj. 29. 13:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Már megint rosszul irtad, nem érted? Nem UFÓ, hanem UFO , Unidentified Flying Object, Azonosítatlan repülő tárgy, az UFO magát a gépet jelenti. Földönkivülieknek, idegeneknek hivják őket, angolul Alien.
2015. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!