Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Engem miért nem rabolnak el...

Engem miért nem rabolnak el az idegenek, UFO-K mint másokat?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 19:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, engem se szeretnek :(
2015. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pedig olyan kíváncsi vagyok milyenek, ha léteznek. Már azon gondolkozom, hogy lehetne neki kszólni, hogy itt vagyok vihettek.
2015. máj. 30. 19:05
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Morzsi kutyámat elvitték egyszer az idegenek.

Kiszaladt az utcára, és egy szomszéd szerint megállt az autó, és egy idegen kinyitotta az ajtót, és a kutya beugrott.

2 év után került elő.

Persze nem az idegenek hozták vissza, hanem egy állatvédő szervezet.

2015. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Túl okos vagy nekik.
2015. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

- nincs melled

- nincs tejed


Ezért inkább elrabolnak 1 tehenet.

2015. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

S benne virít az egész kikelet.

Azon elmélkedem, mi lenne ha nem tudnánk gondolkodni.

Addig jár a korsó a kútra, níg el nem törik...na persze, ha eltaknyolsz és visszapattan a kezedbe?! Az már ezotéria!

A minap megállított egy cigány pardon egy gangeszi szerecsen hogy vegyek tőle zoknit...százasával adta lejjebb az árat, a végén már ingyen akarta odaadni. Kedves, jóravaló legény, na.

Mint Kilgor király a Heroesból.

Véletlenül elejtöttem‘ egy banánhéjat, erre ott termött‘ a szuper robot majom csapat, és Otto meg Csíró vezetésével szanaszét vágták az arcomat.

Addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér.

A fák lombjai számos énekesmadárnak adnak otthont.

Ki olvasott régen Piff és Herkulest?

Paff a bűvös sárkány, senkitől sem fél.

Bár azért a Super Saiyan 4 Gokunál elbizonytalanodik.

Sub-Zero wins. Fatality.

Tegnap elhagytam a szemüvegem, s ma jól látok. Vagyis Vargáné kontya alá ütött a gőz.

2015. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Mert normális vagy, azért nem! A hülyéket rabolják, vagy a csalókat pár perc hírnévre vágyókat, nem téged!
2015. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Mert már nincs ki elraboljon, amúgy is csak Amerikára érvényes az ember rablás. :D
2015. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez a dolog nem kívánságműsor elven működik. Az sem igaz, hogy csak az Egyesült Államokban történnek ilyen esetek. Emellett is megállapítható, hogy idős emberekkel nem foglalkoznak, ha csak kifejezetten az ilyen típusú történeteket vizsgáljuk. Viszont sok ember, főleg gyerek van, akik eltűntek örökre, de az utóbbi esetek nemcsak a kérdésben szereplő dologgal hozhatók összefüggésbe.
2015. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok nem vagyok öreg :D Mellesleg az eltűnések főbb oka a gyermekrablás,szervkereskedelem... :) Köszönöm a váalszokat ment mindenkinek a (Y)
2015. máj. 30. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!