Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit tudunk a reptillánok...

Mit tudunk a reptillánok származásáról?

Figyelt kérdés

Sok blogot és weboldalt átnyálaztam, amíg arra nem jutottam, hogy a reptillánok és a pár évmilliókkal élt dinoszauruszok között van egy összekötő kapocs. Nem tudom, hogy észre vetettek e, de a dinoszauruszok a reptillánokhoz hasonlóan a hüllők családjában tartoznak, ez pedig arra enged következtetni, hogy ez nem lehet véletlen. Valószínűsíthető, legalábbis 00,01%-ban, hogy ezek az idegenek egy párhuzamos dimenzióból származhatnak, mert annak az esélye, hogy egy földönkívüli életforma ilyen színtű hasonlóságot mutasson elenyésző.

David Williams a nemes és híres kutató kriptológus írásait is olvastam, melyek nagy hatással voltak rám, sőt így tovább menve rátaláltam Darvoliára, majd később a további írásaira, melyben azt hiszi magáról, hogy ő maga is egy reptillán. Így lassan kezdett összeállni benne a kép, rájöttem arra, hogy ennek a fiatal lánynak az elméjével játszadoztak, végülis azért hitte, hogy ő maga is egy közülük. Ha jobban megnézzük ez a kiscsaj előtte anime rajongó volt kissXsis, To Love-Ru, DxD meg ilyenek. Igazából átbuzerálták az agyát, amit később visszacsináltak, de súlyos mellékhatásként tévképzetei voltak, ami miatt reptillánnak hitte magát. De vajon miért hozom fel ezeket? Hát lássuk csak. Ezek az irdatlanul gonosz lények találomra választanak ki kísérleti alanyokat, melyeken tudatmódosító kísérleteket hajtanak végre, hogy befolyásolni tudják az emberek elméjét és azt látassák velünk, amit ők akarnak. Lásd: Obama elnököt, aki valójában egy hibrid és már egész Amerika felett átvette az uralmat: [link]

Amerika felett már régóta tervezték az uralom átvételt, körülbelül majdnem egy évszázada. Viszont azóta felgyorsultak az események és Magyarországon is megjelentek, mert lássuk be egyre több és több bejelentés érkezik, sőt még fura hangokra is figyelmesek lettek a Budapestiek, viszont őszintén megmondom félek leleplezni a Magyarországgal szőtt terveiket, ezért nem teszem.

Térjünk vissza a miértre: ők valószínűleg azért tévedek erre a bolygóra, mert a saját világuk tartalékait felélték, így aztán nem volt mit tenni keresni kellett egy hasonló bolygót, de mivel nem találtak (néhány reptillán tudós biztatására) belefogtak a transzdimenzionális kísérletekben, melyek nem egyik napról a másikra folytak, hanem évek folyamán eredmények születtek, amikor először megtörtént a "dimenzióugrás" a reptillán kutatók őrjöngtek, viszont aztán találkoztak az emberi tényezővel, és mivel sokan vagyunk nem vehetik fel velünk a harcot, ezért terveik szerint beférkőznek az emberek fejében és önmagunk ellen fordítanak minket.



2015. jún. 3. 15:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Elfogytak a tartalékaik, és megtámadnak egy bolygót, aminek csupán évtizedei vannak hátra... :D


(ennél a pontnál nem tudom eldönteni, hogy a kérdező csak egy troll-e, vagy valami őrült fanatikus... :D)

2015. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 Szeretek összeesküvés elméleteket gyártani.
2015. jún. 3. 16:14
 3/16 A kérdező kommentje:
Mivel nincs saját blogom muszáj valahogy kiadnom ezeket magamból. xdd
2015. jún. 3. 16:17
 4/16 anonim ***** válasza:

Csinálj egyet :D Habár ez a sztori a valósághoz túl... valószínűtlen, de szívesen elolvasnék egy ilyen regényt :D


(eoldal, webnote, 5mp...)

2015. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

A reptiliánoknak SEMMI közük a dinoszauruszokhoz,

A troodonokból kialakult idegenek a Troodontoidok, tollasak de nem olyan tollaik vannak mint az őseiknek, a fejükön jóval több, a testükön kevesebb.

Valamint a Hadroidok/gyakrabban Schwarzkopfok vagy Schwadnopfok (a hadrosaurusok leszármazottai) is Földi eredetűek, még a meteorit becsapódás előtt elmentek innen a Troodontoidokkal együtt de figyelemmel kísérik az emberek fejlődését.Jó szándékú idegenek.

A reptoid név tulajdonképpen hibás megnevezés, ugyanis a Hüllőszerű idegenekre vonatkozik, pl az Annunakik is Reptoidok.Erről szól egy mondás is: Minden Annunaki Reptoid, de nem minden Reptoid Annunaki.

A reptoidok a Nova reptilia-n alakultak ki, jó tudom nem kéne reptoidnak hívni mert ez így hibás de úgy is tudjátok melyik fajra vonatkozik.

2015. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

Először a Star Trek sorozatban jelentek meg.


Kitalált figurák, amik a tv-sorozatból a modern folklórba kerültek az ufo-őrület és az összeesküvéselméletek kapcsán.

2015. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#4 Nem szeretek foglalkozni blogokkal, egyébként már volt egy blogom pár éve, de ott csak a rajzaimat töltöttem fel és egyéb kreálmányaimat film, sorozat linkek telefonokkal és játék hackekkel foglalkoztam, viszont azóta töröltem, mert nincs is kedvem foglalkozni ilyesmivel. Inkább csak egy helyet szeretnék, ahol csupán beírni kell.

Raptor köszönöm a felvilágosítást. xd

6-os ez is egy összeesküvés elmélet.

2015. jún. 3. 17:51
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

Egyébként nem élték fel saját bolygó(ik!!) tartalékait, pusztán szórakozásból keresnek más civilizációkat hogy bosszantsák őket vagy gyarmatosítsák a bolygót,Troloidokat messze elkerülik ugyanis ha megtalálnák a reptoidokat akkor addig bosszantanák őket míg azok fel nem adnák magukat.

Ja és persze az N-ufókról se feledkezzünk meg, őket mindenki kerüli!!!Párszor volt ellenük támadás de mindig a támadó húzta a rövidebbent,Az egyik esetben a Reptoidok atomtölteteket lőttek egy N-ufó anyahajóra, itt is a reptoidok vesztettek, pedig nem támadtak vissza az N-ufók, pusztán vissza akarták adni a rájuk lőtt atomtölteteket a Reptoidoknak, mert nem tudták mik azok.Gondolhatjátok mi történt, -1 reptoid csatahajó.

2015. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
:D
2015. jún. 3. 18:21
 10/16 A kérdező kommentje:
2015. jún. 3. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!