Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az, hogy egymás után ilyen...

Az, hogy egymás után ilyen sokszor volt vérhold, az a raptoidok műve? Vagy csak ezzel akarják leplezni ténykedésüket?

Figyelt kérdés
2015. júl. 6. 23:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%

Raptoid:

[link]

2015. júl. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Igen.

Ugyanis a raptoidok műve az, hogy a hónapok 30/31 naposak (legalábbis a 12-ből 11), a Hold keringési ideje pedig 29 napos. Így aztán előfordul olyan hónap, amelyikben kétszer lesz telihold.

A naptárrendszert az ember alkotta, ezért csak az marad, hogy a raptoidok készakarva lassították a Hold keringési idejét.

2015. júl. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
65%
A négy vérhold egymás után egy meghatározott időtartamon belül teljesen természetes jelenség, csak ritka. Ciklikusan fordul elő, egy évszázadon belül többször is. A tetrádot szeretik összekötni baljós eseményekkel, de erre döntő bizonyítékot se tudósok, se okkultisták nem találtak még.
2015. júl. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 SpilerHUN ***** válasza:

A kérdező biztosan a reptiliánokra gondol akik léteznek! Én is ismerek reptiliánokat meg olyan klánt amit ők vezetnek!!!!!


az elmult időben volt szabadidőm és eléggé rendesen beleástam magamat a témába!

2015. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A Reptoidok okozzák hogy ténykedésüket leplezzék.Készülnek a 2016-os világvégére.
2015. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Ba.szd meg, földrajzot tanulnál és nem sz.ar meséket néznél, akkor talán nem kérdeznél ekkora fa.szságokat. Mint egy ötèves komolyan -.-
2015. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%

"Kérlek csak értelmes válaszokat írjatok!"

Aha. Majd ha értelmes kérdést tettél fel.

2015. júl. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha már hold akkor bele lehetne menni abba a mesébe is, hogy állítólag üreges, és valójában úgy 30 ezer éve érkezett a föld közelébe, hogy a noés nagy árvizet is ez okozta, meg hogy vele jöttek az anuakik és lehetne még sorolni jó hosszan.
2015. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem értem, azokat, akik azért jönnek, ide, hogy kötekedjenek. A kérdés egy vicc. Azt hittem ez nyilvánvaló. Képzeld tanultam földrajzot. Egyesek tökéletesen értették, hogy ez csak egy vicc. Akik nem, azok elgondolkozhatnak azon, hogy kinek mekkora az értelmi képessége.
2015. júl. 12. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!