Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Magyarországon miért emlékezne...

Magyarországon miért emlékeznek alig az 1989-es UFO észlelési hullámra, "invázióra"?

Figyelt kérdés

1989 telén, december 2.-tól 4.-ig, három napon át UFO észlelési hullám, "invázió" volt Magyarországon. A rendkívül változatos jelenéseket újságírók filmezték, civilek tömegei tették a bejelentéseket, meteorológiai állomások és katonai bázisok telefonjai és radarjai égtek, riadókészültségek voltak mindenfelé, és megesett, hogy vadászgépeket mozgósítottak, mégis a lakosság az eltelt 26 év alatt teljesen elfelejtette az egészet, csak néhány emlékeznek az egészre. A belgáknál volt még ehhez hasonló észlelési hullám abban az időben, 89 novemberétől 90 áprilisáig, és ők velünk ellentétben élénken emlékeznek a történtekre.


[link]

[link]

[link]

[link]


2015. júl. 17. 16:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Mért kéne egy UFO-ra emlékezni? :D Tudod te mit jelent ez a rövidítés egyáltalán?
2015. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Mert az UFO-k kitörölték az emlékezetünkből, amikor távoztak.
2015. júl. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Mert most azon jár az agyuk, mikor lesz a legközelebbi földönkívüli invázió (ugye 2012 decemberében elmaradt).
2015. júl. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
ne lovagoljatok az UFO szón márpedig azért nem mert magyarul beszélünk és magyar szövegkörnyezetben magyarul az UFO földönkívüli lényt jelent nem pedig azonosítatlan repülő objektumot mint az angolba, ez egy átvett magyarosított szó és amgyarul az ufo az egy földönkívüli..ennyi
2015. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Az UFO semmilyen nyelven nem jelent földönkívüli lényt. Még klingonul sem. Csak a sok UFO hívő annyira primitív, hogy nem tudja kifejteni, mire is gondol, amikor repülő csészealjakról meg reptiliánokról hadovál.
2015. júl. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
de, kérlek szépen magyarul az UFO azt jelenti képzeld el ha tetszik ha nem :)
2015. júl. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Magyarul azt jelenti, hogy azonosítatlan repülő tárgy. Ha a fejed tetejére állsz, akkor is.
2015. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

én akkor meg sem születtem..


De egyébként is, ha tudnád mennyire képtelenül tudnak az emberek sodródni az árral, az valami elképesztő, az ilyen dolgok feledésbe merülnek, mindig lesz egy két kivétel akiben mély nyomot hagy, de a többség nem, mert a többséget annyira nem izgatja a földönkívüli intelligens élet, mint minket


de ne hívd UFO-k nak, az nagyon laikusnak hangzik

2015. júl. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2012-es se maradt el, csak azt is kitörölték az emlékezetünkből.
2015. júl. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Előrebocsátom, hogy nem vagypk UFO hívő. De akkoriban, 8 évesen Fejér megyében láttam egy háromszög alakú, pirosan fénylő valamit az égen átsuhanni, ami annyira valószerűtlenül gyorsan mozgott, hogy semmiféle korábban látott repülőgépre nem emlékeztetett. Sokkal később olvastam, hogy Belgiumban is hasonlókat láttak ugyanezekben a hónapokban. Azóta érdekel, hogy voltaképpen mi volt az, amit láttam? Én nem földönkívüliekkel magyarázom, szerintem inkább valami katonai cucc volt,és az sem lehet véletlen, hogy pont akkor "robbant ki" valami UFO hisztéria. Ugye akkortájt volt a rendszerváltás is, és alapból nagyon felkapottak lettek a megmagyarázhatatlan jelenségek, paranormális tevékenységek stb. Szinte a csapból is ez folyt. Még felvilágosodottabb körökben is ezerrel ingáztak az emberek, meg görbítgették a kanalakat. A tv-ben hetente lement a Nulladik típusú találkozások, az újságosokat és a könyvesboltokat elárasztották a hasonló témájú kiadványok. Egyébként amit én láttam, az pontosan így nézett ki. [link] Viszont soha semmit nem láttam még ilyen gyorsan elhúzni az égen. A mozgása teljesen rendellenesnek tűnt.
2017. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!