Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Magyarországon miért emlékezne...

Magyarországon miért emlékeznek alig az 1989-es UFO észlelési hullámra, "invázióra"?

Figyelt kérdés

1989 telén, december 2.-tól 4.-ig, három napon át UFO észlelési hullám, "invázió" volt Magyarországon. A rendkívül változatos jelenéseket újságírók filmezték, civilek tömegei tették a bejelentéseket, meteorológiai állomások és katonai bázisok telefonjai és radarjai égtek, riadókészültségek voltak mindenfelé, és megesett, hogy vadászgépeket mozgósítottak, mégis a lakosság az eltelt 26 év alatt teljesen elfelejtette az egészet, csak néhány emlékeznek az egészre. A belgáknál volt még ehhez hasonló észlelési hullám abban az időben, 89 novemberétől 90 áprilisáig, és ők velünk ellentétben élénken emlékeznek a történtekre.


[link]

[link]

[link]

[link]


2015. júl. 17. 16:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Viszont soha semmit nem láttam még ilyen gyorsan elhúzni az égen. A mozgása teljesen rendellenesnek tűnt."


Kérdés, hogy vajon lehet-e egyáltalán olyan járművet készíteni, ami ennyire a fizikai lehetőségek határán manőverez. Erre te tudsz válaszolni, mert te láttad.

2017. aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Úgy mozgott, mintha az aerodinamika törvényszerűségei nem lettek volna rá érvényesek. Hangot sem adott ki. Nagyon brutál volt, azért is maradt meg ennyire az emlék. Azóta sem láttam ilyet.
2017. aug. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Tèged èrdekel, hogy mi volt egy hete? Tudsz rajta változtatni, vagy megszüntetni a következmènyeit?

Ugyan meddig fognak az ufó tèmán lovagolni... Ha az ufo szó, helyett más bolygóról èrkezett lènyeket írnátok, talán ennyien nem is nèznènek hülyènek. Legyenek jöjjenek, de látod, hogy nem szekálnak. Akkor mi a problèma?. A felelőssèg mindenkinek sajátja, hogy mikènt bánik embertársaival ès hogyan èrtelmezi ezt amit valóságnak hívunk.

Felesleges másra mutogatni. A vallások isteneknek passzolják a felelőssèget ti meg "ufóknak". Annyira nehèz felvállalni? A felelőssèg lehetősèg, hatalom. Nem átok.

2017. aug. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Úgy mozgott, mintha az aerodinamika törvényszerűségei nem lettek volna rá érvényesek."


Köszi a választ. Rengeteg videón hasonlóan mozgó objektumokat látni, ezért szoktam elvetni a kísérleti repülőgépek magyarázatát.

2017. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én amíg nem olvastam a belgiumi esetekről, azzal magyaráztam, hogy a fejlődő agyam kreálta hallucináció volt:) De ezt ki kellett zárnom. Amúgy ha megkérhetlek, linkelnél ilyen videókat? Már ha nem nyilvánvaló hamisítványok? Érdekelne.
2017. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az emberek képesek nagyon könnyedén felejteni olyan dolgokat, amiket éppen az adott helyzetben nem tudtak megmaragyarázni, és nincs közvetlen közük az életükhöz


Nem tudom, hogy a kérdés irónikus volt, vagy tényleg az ok érdekelt, de lényegében igaz, hogy egyszerűbb elfelejteni, mint utána kutatni, nagyjából ez lehet a magyarázat


Van akiben mélyebb nyomot hagy, van aki nem foglalkozik vele

2017. aug. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Akkoriban a rendszerváltó pártoknak az volt az érdekük, hogy a médián keresztül mindenféle agymosással eltereljék az emberek figyelmét arról, hogy mennyire szétlopják az országot.

Ma sincs ez másképp csak most nem ufókkal mossa az emberek "agyát" a fidesz hanem más baromságokkal...

2017. szept. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!