Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A dinoszauruszok múltbéli...

A dinoszauruszok múltbéli jelenléte egy egyértelmű bizonyíték a földönkívüli életre, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ha itt kifejlődött, akkor máshol simán, nemde?


Most ezt azoknak mondom akik kicsit szkeptikusok, és a baktériumszerű életben nagy nehezen hisznek a földön kívül!



2015. júl. 21. 00:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
36%
Amikor találtak egy olyan meteoritot, aminek a belsejében (!) megkövült, többsejtű élőlények maradványai voltak, már akkor sem volt kétséges, hogy nem csak a földön van élet. Aki ennek ellenére még mindig azt állítja, hogy nincs máshol élet, és egyedül vagyunk egy ekkora helyen, az csak simán idióta.
2015. júl. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
29%

"Ha itt kifejlődött, akkor máshol simán, nemde?"


Nem.


"találtak egy olyan meteoritot, aminek a belsejében (!) megkövült, többsejtű élőlények maradványai voltak"


Soha nem találtak ilyet.

2015. júl. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ez csupán a te tájékozatlanságodat bizonyítja. Még a híradókban is benne volt, de semmi baj, keress utána.
2015. júl. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Segítek neked, ha már ilyen szépen kéred:


[link]

[link]


Pedig nem is olyan nehéz, ugye?

2015. júl. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Ha a 2. nem lenne, nem lenne érdemes ezekről dumázni, szóval én köszönöm neked! :D


Amúgy gondolkodás terén otthon vagy? Vagy nagyon elfoglalt vagy, és nincs időd ilyenekről elmélkedni? Vagy csupán nem vagy tisztába az univerzum nagyságával, vagy mi lehet az oka?


szimplán nem érdekel, szerintem ez, de mégis válaszolsz ide, szóval nem értem

2015. júl. 21. 01:22
 6/26 A kérdező kommentje:

igen ezt én is láttam, már de mivel nem élő volt hanem csak megkövült, így elnyilvánították "nem-bizonyíték"nak vagy valami ilyesmi


Mint amikor az ember maga előtt látja a bizonyítékot, csak egy kis érdeklődést kell felé mutatni és már meg is van

2015. júl. 21. 01:24
 7/26 anonim ***** válasza:
73%

Olvasd végig a saját magad által belinkelt cikket.


"Az elemzők mindenesetre szkeptikusan fogadták a bejelentést."


Legalább 50 alkalommal kiáltották már ki, hogy életet találtak meteorokban (köztük csak ez a Hoover maga állítólag már háromszor talált ilyet), egyetlen egyet sem fogadott el ezek közül valósként a tudományos közvélemény.

2015. júl. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Kit érdekel a közvélemény, ha ott van a kezedben és te magad is láthatod? Ez olyan, mintha neked az MTA azt mondaná, hogy az ég zöld és te hirtelen elkezdenéd azt hinni, hogy tényleg az, holott valójában kék. Az emberek mindig is szemellenzősek voltak. Azt ugye te sem mered kijelenteni, hogy egyedül vagyunk egy ekkora helyen? Még a Plútóra is csak most jutott el a szonda ...
2015. júl. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, valószínűleg 50x több időt töltöttem már azzal, hogy ilyen kérdéseken töprengtem, és kb. százszoros mennyiségben olvastam a témában komoly irodalmat, mint te.


Első lépésként - ha abbahagyod egy időre ezt a tízévesekre jellemző röhejes fölényeskedést - elgondolkodhatnál azon, hogy olyan elismert és világhírű tudósok fejezték már ki szkepticizmusukat a földönkívüli élettel kapcsolatban, mint mondjuk Enrico Fermi vagy a maiak közül Richard Dawkins.


Az ő érveiket ismered? Nem, fogalmad sincsen arról, milyen érvelésre támaszkodnak, akik úgy vélik, nem alakult ki máshol élet. Hát akkor olvasgass szorgalmasan, aztán ha sikerült legalább valami szóra érdemes tudásocskára szert tenned a témában, akkor beszélhetünk.

2015. júl. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
48%

58%, ha azt hiszed, hogy az, hogy a hely nagy, azt jelenti, hogy szükségképpen máshol is kialakult benne az élet, akkor neked a logikus gondolkodás csíráját sem sikerült még elsajátítanod.


"kit érdekel a közvélemény, ha ott van a kezedben és te magad is láthatod?"


Sejthettem volna, hogy egy olyan fantasztát tisztelhetünk a személyedben, aki karosszérialakatosként is jobban vágja ezeket a kérdéseket, mint téma kutatására az egész életüket áldozó tudósok tízezrei.

2015. júl. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!