Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hol a f3nében élhetnek n-ufok?

Hol a f3nében élhetnek n-ufok?

Figyelt kérdés

Ti hivök indokoljátok már meg, miért hisztek bennük?Látot valaki valaha akár csak egyet is?Nem, esetleg beszíva meg itasan.

Akkor még is mi a bizonyiték rájuk, miért hisztek benük?



2015. júl. 22. 01:56
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

nek köt3kedni akarok de tényleg érdeke a téma miért hisztek benük

téricsetek meg ha tutok, de nem hiszem hogy megtudttok

2015. júl. 22. 01:57
 2/17 anonim válasza:
60%
én hiszem hogy léteznek Ufók ez olyan mintha azt kérdeznéd hogy mi ér hiszünk istenben azt se látta senki még is sokan hisznek benne na visszatérve az ufókhoz lehet hogy azért nem látta még senki mer nincsenek olyan technológiai fejlettségen mint mise hogy utazunk a univerzum-galaxisok között szerintem de sok mindenkinek más más a véleménye ez az enyém remélem segitetem
2015. júl. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
41%
Az ufó azt jelenti, hogy azonosítatlan repülő TÁRGY. Egy tárgy hogy tud élni? Ez olyan, mintha azt kérdezted volna, hogy hol élnek a szekrények...
2015. júl. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Senki nem akar teged megteriteni..

Hiszel akkor hiszel ha nem az meg a te bajod...

2015. júl. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
Nem unod a szánalmas trollkodást? Egyáltalán nem vicces.
2015. júl. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem mint zöld meg szürke háromlábú emberformájú lényekként, de biztos hogy létezik "földönkívüli" élet.


Az univerzumra feltételezik a tudósok hogy végtelen. Ha a végtelenben egyszer kialakult élet, akkor többször is kialakulhatott. Pontosan megszámlálhatóan végtelenszer, a megszámlálhatatlanul végtelen univerzumban. (számítástudomány mat. alapjai)


Én meg nem vagyok olyan beképzelt, hogy azt higgyem hogy mi vagyunk az egyedüli intelligens faj, és rajtunk kívül csak egysejtüek vannak az univerzumban.(ha a tudomány az egyszerü életformákkal ha nem számolna, miért kutatná az ürt? Hátha aranyat talál?)


3 Lehetöség is van:


1. Van egy bolygó pár száz, Ezer fényévre , ahol pont olyan szar faj szarja tele a bolygóját mint az ember, miközben akkora a képe hogy nem fér be az ajtón, és meg van gyözödve hogy ö az egyetlen, mindenható, és nem képes a Földig eljutni.


2. Valahol a majmok most tanulják meg használni az emelökart. Sok eséllyel velük Sem találkozunk, mert elérhetetlenebbek vagyunk nekik, mint nekünk ök.


3. Van egy faj, aki el tud érni, de nem akar ilyen primitív létformával kapcsolatot létesíteni. Öszintén, ki próbált már a hangyákkal a házban beszélgetni, jobb belátásra téríteni, hogy nem jó helyen vannak a nappaliban?


4. Ráadás kicsit elvont: Az elektronok az Atommag körül keringenek. Az atomok Molekulákat, ionokat stb alkotnak, amik bizonyos összetételben szervesek, és sejteket alkotnak. Ezekböl állnak az organizmusok.

A bolygók keringenek a nap körül. Ök alkotnak nagy molekulákat, sejteket. Lehet hogy épp egy gigantikus varangyosbéka végbelének az alkotóeleme a naprendszerünk.:D

2015. júl. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2015. júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
10%

7. :D .

F3ne

2015. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Te miért érsz rá ennyire a bomlasztásra? Hol lehet ilyen állást kapni?
2015. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyébként az agyadat Sem láttam. Gondolom akkor abban Sem kell hinnem.:D
2015. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!