Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy jönnek ide a földönkívüli...

Hogy jönnek ide a földönkívüliek, ha fénynél gyorsabban nem mozoghat tömeggel rendelkező test?

Figyelt kérdés
UFO, földönkívüli, idegen, alien, reptoid, krixkraxi, lumbulábiak, poloskoid, plejád, glükokortikoid, szíriuszi magyarok, guargumik, motherbookdriverek, fénylény, szkeptikuskák mit léptek

2015. júl. 24. 16:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy ők nem ismerik Einsteint. :)
2015. júl. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
A holdról jönnek,a Hold belülről üreges sok kutató szerint a hold maga egy mesterséges valami amit pályára állítottak,valamint a holdon van a bázisuk azon az oldalon amit soha nem látunk.
2015. júl. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

1.: Elég alapfokon ismered fizikát.... mozoghat. Fény is csak egy energia kupac.

[link]

Ennek egyes részei választ fognak adni. Ha nem érted írj. Elmagyarázom alacsonyabb szinten is ha kell.

2015. júl. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy mindenki abból indul ki, hogy amit nem ismer, nem tanult, az nem is létezik!

Ha ez igaz lenne, akkor a rádióhullámok is csak 110-120 éve léteznének (Marconi, Popov), de olyan dolgok is léteznek évmilliárdok óta, amelyekről eddig még csak sejtelmünk sem lehetett!


Ismerünk három térdimenziót, van némi fogalmunk az időről, ismerjük az atomenergiát, meg néhány dolgot tudunk a természetről. Ebbe próbáljuk belepréselni a földönkívüliek lehetőségeit!


Azok az idegenek, akik szintén ennyit tudnak a világról, szintén ennyit tudnak kiaknázni a természet adta lehetőségekből, talán soha nem fogjuk megismerni, ha több-ezer, vagy több-millió fényévre élnek tőlünk!


Azok, akik eljutottak ide, sokkal többet tudnak a világról, sokkal többre képesek, mint amennyit mi el tudunk képzelni!


A világegyetem soha nem olyan volt, mint amilyennek az ember képzelte, amilyennek az ember látta. "Messze, hol az ég a földet éri..." írta Petőfi...


A világegyetem sokkal több lehetőséggel bír, mint amennyit érzékelünk, látunk belőle!

Jobban megismerni csak azok fogják a természetet, a világot, akik meg vannak arról győződve, hogy még nem tudunk, nem ismerünk mindent!

2015. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak igaza van!! Viszont vannak olyan emberek akiknek minden pont jó úgy ahogy van,na ők azok akik visszahúzzák ellehetetlenítik,nevetségessé teszik az olyan tudósokat-feltalálókat is mint pl: Tesla vagy Einstein valamint elzárkóznak minden egyes feltevéstől,mert csak az ő világképük lehet a mindent tudó a tökéletes.

Az ő világképük kb. annyi mint amennyi fogalma van egy hangyának a 4ütemű ottó motor működéséről :D

2015. júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ők képesek féreglyukon át jönni. OSTOBÁK. meg kéne néznetek a Csilagok között című filmet ajánlom
2015. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Viszeres Törpicsek: Nem kell aggódni ez miatt! Én egy szíriuszi magyar vagyok és a fönt említett idegen fajok közül csak egyik létezik (rajtunk, szíriuszi magyarokon kívül) a motherbookdriverek....... és a motherbookdriver-ek másik neve úgynevezett (szíriuszi románok) elkezdtek elindulni a Föld felé, de ne aggódj! Én, Alien D a szíriuszi magyarok parancsnoka visszatartottuk eddig sikeresen a frizbinkkel (ti ezt hívjátok UFOk-nak) a szíriuszi románok űrhajójait, de sajnos a szíriuszi románok vezére, Jay Z (tudom hogy nálatok ez egy híres rapper) de Jay Z és én Alien D halálos ellenségek vagyunk egy gyerekkori balhé miatt (levágta a fejemet egy láncfűrésszel) és a mai napig nem nőtt vissza... ezért megfogadtam, hogy ha a szíriuszi románok akár egy fényévre is megmerik közelíteni a földet, akkor nekik KAMPEC! (K**vára Adnánk Maci Pi**ájú Ecsetet Cicák) de ehhez egy valamit meg kell ígérnetek: ne táncoljatok a Dubstep zenére, mert ami nektek Dubstep, az a mi anyanyelvünk és kezdek ezért mérges lenni, és ha ezt abbahagyjátok a szíriuszi románoknak végük! És ennek a Szenthelyi Árpád gyereknek mondjátok meg, hogy ha még1x ellen mer állni nekünk akkor a Motehrbookdrivereknek hagyjuk elfoglalnia Földet! Világos voltam?
2015. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jajj, én hülye! Nem is említettem, hogy a motherbookdriver-ek miért mérgesek rátok: azért, mert a VB válogatón rendszeresen kikapnak tőletek a románok, és mivel mi veletek vagyunk testvérek, ők meg velük, így természetesen megvédelek titeket, de mondom! Állítsátok le azt a szenthelyi árpit!
2015. aug. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!