Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Elképzelhető az hogy egy...

Elképzelhető az hogy egy napon az N-ufók és a többi mitikus lény létét elismeri a tudomány?

Figyelt kérdés
Mióta fojik az hogy ez nem létezik,az nem létezik, sokan mégis látják őket és videókat is fel tudnak hozni bizonyítékként de ez a tudomány számára még mindíg nem elég?Mi kell még nekík?Mikor ismerik el végre hogy vannak ilyen dolgok?
2015. aug. 7. 16:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
UFO-k valóban léteznek, a többi mitikus lény hülyeség.....
2015. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Egy 240p homályos videó valami világító pacáról nem bizonyíték.
2015. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
21%
Ha elismernék és kikiáltanák, hogy földönkívüliek és más lények igen is léteznek, szerinted mekkora pánik lenne?
2015. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
akkor úgy írom ".....hogy N-ufók és a többi idegen és kriptid fajt elismerik a tudomány?"
2015. aug. 7. 16:08
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

fojik? Már megint lelepleződtél, kedves troll!


Semmiféle videós bizonyíték sincs.

2015. aug. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Na jó, kicsit kifejtem bővebben a válaszomat: igen, 2.-es ezt én is elég furcsának tartom, hogy minden "bizonyíték videó" legjobb minősége 240p, nem hiszem hogy a mai világba gondot okozna minimum 720p-s kamerával felvenni az ilyen dolgokat..... na igen! És nem hogy a videó, én azt is furcsálom hogy a legtöbb ilyen KÉP is általában vagy fekete-fehér, vagy színes, de 240p alatt van.... és annyit hozzáfűzök még, hogy az utóbbi években kiderült, hogy a Yeti valójában egy nagytermetű Himalájai Barnamedve volt akinek a hó miatt fehér volt a szőre.... ennyit erről!
2015. aug. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%

Nem rosszindulatból,kérdezem ,de ezek az N-ufós kérdések amik mostanában itt az ezotéria rovatban fel vannak téve ezek komolyak,vagy csak el van viccelve ez az Ufós témakör?Valahogy van egy olyan érzésem,hogy ezek a kérdések csak azért vannak,hogy teljesen hülyét csináljanak az itteni "hívőkből" és még arra sem tenném rá a nyakamat hogy a "fojik" nem szándékosan van pontos j-vel írva...

Persze lehet tévedek,de akkor is gyanús!

2015. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudjuk hogy mennyi mindent titkolnak el.Ufók léteznek , ezt bárki láthatja a saját szemével.Eltöltenek pár estét kint az eget nézegetve és elég sok dolgot lehet látni.Csakhogy a kormány ezeket eltitkolja , mert az emberek fele nem hinné el , a másik fele meg olyan tömeghisztériát csapna , hogy öldöklés lenne belőle.Ugyan ez így van a kriptidekkel is.Nem azt mondom hogy nem léteznek , mert minden megtörténhet.Ha léteznek és valaki találkozik egyel , akkor a kormány mindjárt megy és eltusolja a dolgot.Ennyi!
2015. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
69%

A kérdés és az n-ufók csak trolltól származik.


A kommentelőknek meg, bőven vannak jobb minőségű HD-s, nagy felbontású felvételek is, szóval nem tudom miről beszéltek.

Tökmindegy, mert arra is azt mondjátok hogy kamu és CGI.

A felvétel hitelessége amúgy sem annak minőségétől függ.


George Adamski

2015. aug. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%
Jah, várjunk csak! De, még is léteznek mitikus lények: múltkor láttam a kunhalmi mézeskalácsembert ahogy a falu határán a kígyókat zabálja, nagyon édesnek tűnt, de nagyon be voltam szarva, mert pont 23:47-kor láttam abban az egy szent percben aztán eltűnt... elmondtam a kormánynak de azt mondták hogy csak egy madárijesztőt fújt el a szél. Később odapillantva megfigyeltem, hogy a madárijesztő tőlem 500m-re volt!
2015. aug. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!