Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez a videó "bullshit", vagy...

Ez a videó "bullshit", vagy van esély rá, hogy tényleg az UFO-k küldték a hangüzenetet?

2015. aug. 22. 11:33
 1/8 EagleHUN ***** válasza:
38%
Ezotéria kategória.
2015. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azért írtam ide, hogy megtudjam, hogy a tudománnyal foglalkozó embereknek mi a véleménye erről.

Felesleges a válaszod.

2015. aug. 22. 12:00
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Ennyi erővel Mézga Aladár köbükijét is belinkelhetted volna.

"bullshit", és még annak is gyenge.

2015. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel elég lett volna csak a második mondatodat megtartani.
2015. aug. 22. 15:43
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Van rá esély. Ezt már megtették évtizedekkel korábban is, csak nem ilyen formában, hanem közvetlenül kormányokkal és civil emberekkel. Ha valódi a hang, akkor nem tudom, nincsen ötletem rá, hogy miképpen oldották meg. Ha mégsem igazi, akkor is nagyon tanulságos, főleg a mi vezetőinkre nézve, de az egész emberiség számára is. Ha ezt valaki esetleg egy akkori technikával valamilyen formában produkálni tudta, akkor le a kalappal előtte, de ahogyan említettem, még akkor is nagyon elgondolkoztató ránk, emberekre nézve. Tehát nem tudom, hogy ez a hang valóban földönkívüliektől származik-e, de az kétségtelen, hogy így nem mehetnek a dolgok túl sokáig a Földön, mint ahogyan most mennek.

Akik viszont egyértelműen cáfolják, azok meg írjanak valami konkrét bizonyítékot, amivel valóban igazolni lehet, hogy hamis.

2015. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 EagleHUN ***** válasza:

"Azért írtam ide, hogy megtudjam, hogy a tudománnyal foglalkozó embereknek mi a véleménye erről.

Felesleges a válaszod."


És amit írtam nem ugyanazt jelenti csak jóval finomabban fogalmazva hogy "bullshit"? Ez a véleményem volt, tehát nem felesleges! Próbáld meg értelmezni is amit olvasol, illetve kicsit el is lehet vonatkoztatni vagy következtetéseket levonni belőle.

2015. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Nos akkoriban tényleg nehezen lehetett ezt megoldani.De ha valakinek ment is volna akkor is mért ilyen üzenetet adott le? Mért nem fenyegette meg az országot vagy mért nem mondta el simán a problémáját? Én ha feltörnék egy ilyen rendszert az utolsó lenne az hogy ufós dologgal viccelődnék.De ez nagyon nehéz megoldani,most is ha megnézed nem szakad meg a TV adás.Nem emlékszek arra hogy bármikor ilyen is történt volna bár én ekkor még nem éltem.Minden esetre meg kellene ismételni,internet világában legalább elterjedne.De amúgy nem az emberek ilyen roszak,hanem a multik és a nagy vállalatok.Lemerem fogadni hogy van olyan energia forrás amivel az olajat meg lehetne szüntetni,de nem mert sok pénztől esnénk el.Mi civil emberek csak parancsot teljesítü k mert ha nem kirugnak és éhenhalsz.Ha az a parancs hogy írtsuk ki a föld összes fáját amkor megtesszük mert addig is pénzt kapsz amiből eszel.Minden esetre én hiszek az ufók létezésében de amúgy mindenki.Ekkora univerzumba csak mi lennénk? Gondold el 100 milliárd galaxisról tudunk ha jól tudom,de több van.Egy galaxisban több milliárd naprendszer van amibe sok sok bolygó.Így 100 százalék annak az esélye hogy fejlett lények is akadnak szép számmal.

Az ufó észlelések 5 százaléka pedig nem magyarázható semmivel sem.Mindjárt belinkelek pár vidit.

2015. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

[link]


Nos ez igaz történeteket mesél el.A rendőröset azaz az elsőt nézd végig.4 rendől üldöz egy korong alakú fényes valamit.Határon is átmennek és a radar is megerősíti hogy ott volt valami.Ehhez képest az ügy végén azt mondták hkgy egy műholdat üldőztek meg a Vénuszt látták.Kettő rendőr kilépett az ügy miatt mert bolondnak hitték őket.Hiába volt radar,szemtanú.



A youtubera meg írd be hogy Jerusalem ufo 2011. A város közepén nagy fényes pont ami villan párat majd több ezer km/h val felszáll.

2015. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!