Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi esélyem van így elhelye...

Mennyi esélyem van így elhelyezkedni szerintetek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Van magyar, matek, angol, és emelt szintű informatikai érettségim. Informatikai szakvizsgám is van, illetve van egyalapfokú német nyelvvizsgám, és középfokú angol. Java nyelven tudok programozni, illetve androidos platformra tudok játékot írni. Ugyanakkor 8 éves tapasztalatom van videoszerkesztés terén. A videóim nagyon jóra sikerültek, több "magasabb" helyről kaptam elismerést a videók miatt! Több kisfilmet forgattam, használtam már zöld hátteres technikát is stb... Programozni szeretek, de ha választani lehet, akkor én inkább filmet készítek a programozás helyett. Mennyire tudnék én így elhelyezkedni?

2014. jún. 28. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg lehetne kérni youtube linket referenciamunkákról? Nehéz úgy tanácsot adni, ha nem tudjuk, valójában mire vagy képes.
2014. jún. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Természetesen.
2014. jún. 28. 09:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is jöhet a link.


Előljáróban azért azt mondanám, hogy ez szuper kezdet, de ahogy az első is írta, tényleg látni kellene a végeredményt.

2014. jún. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol a link?
2014. jún. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Küldj linket, és az alapján meg tudom mondani. (Film szakmában dolgozom.)
2014. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!