Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Sötét kés formájú űrhajót...

Sötét kés formájú űrhajót fényképeztek 1961-ben?

Figyelt kérdés
[link] Én hogy őszinte legyek nem azt furcsálom, hogy egy ilyet fényképeztek le, hanem azt, hogy pont abban az évben, amikor Gagarin az űrben volt (állítólag), és mivel ő volt az első ember az űrben aki épen és biztonságban leért... Vagy lehet hogy az ő űrhajója volt egy másik szögből?

2015. aug. 31. 16:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Bár ahogy utólag jobban elnézem mind2 képen más-másnak tűnik a hajók szerkezete, úgy h lehet h elkapkodtam a kérdést, és újabb netes átverés, de azért a válaszaitokra továbbá is kíváncsi vagyok! :)
2015. aug. 31. 16:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez semmiképpen nem Gagarin űrhajója, mivel akkoriban a műholdak is elég gyerekcipőben járó technológián alapultak, így az űrből nem fényképezhették Gagarin hajóját. Emellett Gagarin hajója rakétaszerű volt, hogy a fellövésnél a hordozórakéta orrán kis légellenállást biztosítson, ez pedig lapos, és széles tárgy. Emellett a kép nem '61-ben készült, hanem jóval később, az űrsikló program idején. Ez egy állandó keringő egység, többször is észlelték. a Dark Knight nevet adták neki. Viszont az eredetéről semmit nem lehet tudni. A kutatására nem küldenek fel missziót, a képeken meg nem sok látszik.
2015. aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Helyesbítés. Black Knight.
2015. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, akárhányszor néztem róla videót mind 1961-et írt... köszönöm a választ!
2015. aug. 31. 17:02
 5/7 anonim ***** válasza:
A földi észlelés volt hatvanas, amikor magasan repülő vadászgépek, és földi megfigyelő állomások egy regisztrálatlan objektumot figyeltek meg. A képek 1998-ban készültek egy űrsiklós küldetés az STS-88 alatt.
2015. aug. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Kés alakú, hogy jobban átSZELJE az űrt!
2015. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Missi_Key ***** válasza:
Szerintem baromira hasonlit egy lopakodora....
2015. aug. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!