Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Földönkívüliekre utalhat a...

Földönkívüliekre utalhat a UNICEF új megdöbbentő videója?

Figyelt kérdés

A UNICEF az Egyesült Nemzetek keretében működő program, mely hosszú távon biztosít humanitárius és fejlesztési segítségnyújtást gyermekeknek és anyáknak a fejlődő országokban.


Chilei szervezetük nemrég tett közzé egy videót a facebook oldalukon, melynek a következő rejtélyes címet adták: “Találkozni valaki különbözővel egy nagyszerű lehetőség, hogy éljünk az értékes tapasztalatokkal. Mondjunk igent az integrációra!” Miközben a videó üzenete valóban fontos (általános elfogadás és mindennek a szeretete), igazából csak töprengeni lehet, hogy mit is akar üzenni valójában.



Minden egyes poszt a facebook oldalukon kapcsolódik a videóhoz, melyek hasonló sorokat tartalmaznak:



“Hamarosan, egy igaz történet a UNICEF.CL-en”


“Ne hagyja ki a lehetőséget, hogy elfogadjon valakit, mondjunk igent az integrációra!”


“Ne veszítsük el a lehetőséget, hogy mások kultúrájával gazdagodjunk. Mondjunk igent a befogadásra!”


“Találkozni valaki különbözővel egy nagyszerű lehetőség, hogy éljünk az értékes tapasztalatokkal. Mondjunk igent az integrációra!”


A videó csak egy trükk, hogy gyorsan elterjedjen az elfogadás valódi jelentése nagyobb léptékben, vagy van még valami ennél is mélyebb dolog, amit fel fognak fedni? Ami igazán érdekes a videóban, hogy a megjelenése mindössze néhány héttel azután történt, hogy sürgős sajtótájékoztatót tartott a NASA és a SETI, hogy megvitassák egy másik Földszerű bolygó felfedezését, melyet Kepler 452B-nek neveztek el. Bármi is legyen a helyzet, a beszélgetés érdekes volt.


Ahogy a tudatosságunk mint emberi faj elkezd kiterjedni, és egyre több elfogadással találkozunk, talán azt jelenti, hogy fel kell készülnünk “mások” elfogadására, akikről eddig csak beszéltünk, de hamarosan meg is ismerhetjük őket?


https://www.youtube.com/watch?v=JIGMmpTi3o8&feature=player_e..


Mit gondólsz?


2015. szept. 8. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy vélekedek az űrlényekről hogy szerintem léteznek, csak nem ilyen szürke nagy szemű meztelen szürke emberszerűségek ahogy mi képzeljük el őket...
2015. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyan vagy mit Móricka, mindenről az jut az eszedbe. Igen, az idegenek. A videó meg jó, mert az ufóhívők terjesztik és így több emberhez eljut.
2015. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Mit gondólsz? Én azt, hogy évek óta rossz a helyesírásod. Ostoba kérdéseket teszel fel magyartalanul.
2015. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A témái általában nagyon jók, viszont ez a helyesírás engem is nagyon zavar. Nem működik a helyesírás-ellenőrző, vagy mi lehet a probléma? Nálam aláhúzza, ha próbaképpen hosszú ó-val írom. De még a kiejtés sem stimmel, mert még azt sem lehet mondani, hogy hosszúval ejtjük ki, szóval akárhonnan is nézem, érthetetlen!
2015. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Integráció, idegenek, fogadjunk be. Nekem a bevándorlók jutnak eszembe.
2015. szept. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

sziasztok.

nem kell hogy feltétlenül a földönkivüliekre vonatkozzon,hisz ez a földi cél.

ezután ha már egymást is eltudjuk fogadni akkor alkalmasakká válunk az idegenek fogadására.

és ahogy az emberböl is külsöleg eléggé sok szinü.

ugy az idegenek is teljesen sok szinüek.

persze nem azt akarom mondani hogy ojanok mint az emberek hogy emberen belül hatalmas külömbségek vannak hanem hogy van ember van még jobb ember hüllö rovar szürke.....stb.

minden van.

2016. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Azért akárhogy is nézzük, ez egy elég érdekes video

Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok elvakult ufo hívő

2016. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es! Az egész kérdésben egyetlen érdekes van: a kérdező évek óta nem tanult meg helyesen írni.


A videó üzenete nem más, mint ami látható és hallható. Mi mind itt emberek egyformák vagyunk, s mindenki más. Együtt kell élnünk, békében és szeretetben. Ennyi, nem több.

2016. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlen UFOKra gondolni mondják ezt sokan! de azért ...szerintem egyértelmű pedig! :D Azon kéne gondolkodnunk hogy bizony nem vagyunk egyedül és nem félni vagy úgy kezelni őket mint ahogy a videoban persze azért minden jóra fordul a végén! :)
2016. jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!