Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tegnap elraboltakaz ufók és...

Agent J kérdése:

Tegnap elraboltakaz ufók és kísérleteztek rajtam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elsőként jó reggelt kívánok mindenkinek! Szóval az incidens tegnap történt, pontosabban este valamikor. Ez úgy kezdődött, hogy elaludtam és arra ébredtem, hogy egy műtőasztalon kísérleteznek rajtam az ufók. Ezt úgy kell elképzelni kérem szépen, hogy ide oda vagdostak egy szikével, aztán hazavittek és felébredtem az ágyamban.
2015. szept. 9. 20:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Add el a sztorit sok pénzért minden tévécsatornának és szennylapnak!
2015. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nem vagy túl érdekes, ha csak 5 percet szántak rád
2015. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Nem tudtál volna valami hihetőbbet kitalálni?
2015. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem akarom eladni a sztorit, mert akkor biztos ketrecbe zárnak. És nem hazudik az hazudik becsszó. Egyébként elnézést a helyesírási hibákért. Rosszabbul már nem tudtam írni.
2015. szept. 9. 20:57
 5/21 anonim ***** válasza:

Igazából egy egész lumbulábi hadsereget semmisítettél meg, csak a küldetés vége járt egy kis kellemetlenséggel.

Szóval ismát jó munkát végeztél.

2015. szept. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Semmit ne csinálj!

Ők nagyon fejlettek és megismerni akarták az ellenkező végletet is. Nos, téged találtak a legalkalmasabbnak.

Légy büszke rá!

Ha már kibüszkélkedted magad, keress speciális dokit!

2015. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
jó reggelt? éjjel 9 van. :P
2015. szept. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nagyon viccesek vagytok. Én kiöntöm a lelkem és erre ezt kapom. Ha lennének érzéseim most biztos vegig lennék sértve.

#7 A reggel és az éjjel egy szubjektív fogalom. Nekem reggel van, mert nemrég keltem, és neked éjjel van, mert már régóta fent vagy. De amúgy honlap is reggel lesz, amikor feljössz ide, akkor pedig jól fog esni neked, hogy jó reggelt kívántam neked. Ennyi az egész!

2015. szept. 9. 22:02
 9/21 Duenna ***** válasza:
:D
2015. szept. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Műtsd ki magadból az implantátumot, mielőtt beforrnak a sebeid!
2015. szept. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!