Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit jelent az hogy valaki...

Mit jelent az hogy valaki kiválasztott?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy ha elraboltak az idegenek akkor már annak számít valaki. Egyáltalán mire választanak ki.

2015. szept. 13. 16:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Ez valami legenda, hogy az istenek kiválasztották, még mielőtt a Földre született, mert olyan kivételes lélek, ilyesmi.

Ha pedig nem istenek, akkor ezt a világunkat szimuláló szuperszámítógépet üzemeltető lények/tudósok választottak ki egy személyiség Class egy kivételes példányát, egy Object-et, hogy na ha őt belerakják a rendszerbe, akkor aztán nagy dolgokat fog véghezvinni.

Illetve úgy is nézheted, hogy a kettő egy és ugyanazt jelenti. De nem tudhatjuk így van-e. Szóval érted.

2015. szept. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
I.Q-ja meghaladja a 170-et
2015. szept. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Azt, hogy visznek veled egy lányt a Marsra, hogy benépesítsétek, miután a bolygónk elpusztul... gumit lehetőleg ne vigyél magaddal!
2015. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3.válaszoló amúgy lány vagyok nem fiú úgyhogy azt hiszem ezt alaposan elnézted 😊
2015. szept. 13. 17:54
 5/16 anonim ***** válasza:
Akkor fogamzásgátlót ne vigyél, honnan kellett volna tudnom? XD a nevedből nem derül ki semmi :D
2015. szept. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szimonetta?
2015. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerintem a névböl sokminden kiderül.amúgy meg jópofa vicc volt.
2015. szept. 13. 18:04
 8/16 anonim ***** válasza:
Lehet, de én arra gondoltam h a SZ az csak egy vezetéknév pl.: Szűcs az imire meg természetesen Imre-t gondoltam, tehát azt hittem hogy az illető Szűcs Imre, de most nagyon szégyellem magam, azon gondolkozom, hogy utcára se megyek ezentúl :/
2015. szept. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem kell szégyelned magad elöfordul az ilyesmi ilyen oldalakon. Amúgy a Te nevedböl csak azt tudtam leszürni hogy valami sci-fi rajongó lehetsz.De mostmár érdekel hogy fiú vagy e vagy lány
2015. szept. 13. 18:17
 10/16 A kérdező kommentje:
Szerintem privátban jobban meg tudnánk beszélni a dolgot. Amúgy meg igen Szimonetta vagyok.
2015. szept. 13. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!