Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi láthattam az égen?

Trauboy kérdése:

Mi láthattam az égen?

Figyelt kérdés
1 órával ezelőtt kint telefonáltam, és mikor felnéztem az égre, megláttam egy nagyon fényes pontot, mondom áhh, biztos egy csillag, aztán beugrott, hogy ott nem szokott ilyen fényes csillag lenni! Egyébként nem is láttam még olyan fényes csillagot! Megint felnéztem, és láttam, hogy mozog, aztán el kezdett halványodni és eltűnt!

2015. okt. 5. 20:51
1 2 3
 11/24 Fish1 ***** válasza:
100%
Lehetett Iridium felvillanás is.
2015. okt. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyugatról kelet felé tartott akkor az ISS űrállomás volt. Ez is egy nagyon gyorsan mozgó, nagy, 3x fényesebb pont egy csillagtól. Nem villogó fények vannak rajt. Tehát a legvalószínübb az ISS. De az is lehetséges, hogy E.T. visszajött!
2015. okt. 6. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Vagy a Nemzetközi Űrállomást láttad, vagy egy irídium-felvillanást (az Iridium távközlési műholdak egyikén megcsillanó napfény). Az utóbbi valószínűbb.
2015. okt. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Dél felé tartott! :)
2015. okt. 6. 12:47
 15/24 anonim ***** válasza:
30%
Ha még eddig nem tudtad akkor most elmondom neked: Ufók nem léteznek!!!
2015. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Utolsó honnan tudod, hogy nemlétezek?
2015. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Minden UFO, ami azonosítatlan repülő tárgy. Ez lehet repülőgép,műhold, meteorológiai ballon, idegen lények űrhajója, bármi. Aki meg a kicsi zöld emberkét érti ufó alatt, az simán tanulatlan surmó.
2015. okt. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
28%

Onnan hogy ez is egy kitalált baromság mint a világvége, azt mondták 2012 be lessz van aki még mindig elhíszi és azóta is azt várja. Ha létezik bizonyitsad és eljiszem, addig a válasz káprázott a szemed/vagy akármi lehetett ami fényes. Ha lennének ufók nem mutatkoznának a földön. Ha mégis 2 lehetőség van:

1. Elfoglalnák a földet

2. Ismerkednének

Eggyik se történt

2015. okt. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Enged meg hogy egy régi haverom szavait idézzem "Lehet valami Fideszes kampány. :)"
2015. okt. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
80%

Én is sok ilyet láttam már. Ami a legdurvább volt annak élénk narancsos színe volt és vagy rohadt nagy vagy rohadt közeli, de a csillagoktól és az utasszállító repülőktől sokkal nagyobb. Nem villogott, viszont mintha pulzált volna hol erősebb, hol kissé gyengébb fénye volt. Ingadozva repült, szóval véletlenül sem volt egyenletes röppályája. Először lassan mozgott lefelé a föld felé, de ingadozva kicsit jobbra, kicsit balra, aztán egész egyenesen lefelé, aztán megint ingadozva, aztán megállt egy darabig, csak állt mozdulatlanul, aztán megint elindult lefelé majd élesen balra fordult. A fordulás után már egyenesen ment, nem ingadozva.Felgyorsult és egyre halványodva eltűnt.

Na ez szerintetek műhold?

Máskor is láttam ilyen ingadozva repülő valamiket, de azoknak sima fehér fényük volt és kisebbek voltak. A műholdaknak, űrállomásnak megszabott röppályája van, nem ingadoznak össze-vissza.

2015. okt. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!