Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi láthattam az égen?

Trauboy kérdése:

Mi láthattam az égen?

Figyelt kérdés
1 órával ezelőtt kint telefonáltam, és mikor felnéztem az égre, megláttam egy nagyon fényes pontot, mondom áhh, biztos egy csillag, aztán beugrott, hogy ott nem szokott ilyen fényes csillag lenni! Egyébként nem is láttam még olyan fényes csillagot! Megint felnéztem, és láttam, hogy mozog, aztán el kezdett halványodni és eltűnt!

2015. okt. 5. 20:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
43%
És neked ebböl mindjárt az jön le hogy UFO? Gratulálok!
2015. okt. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
szerintem egy drónt láttál ( nem a katonaira gondolok , hanem arra amit filmezésre használnak ) amire egy gazdag emberke szórakozásból rászerelt egy reflektort
2015. okt. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Lehetett kínai éampion is. Ezek mini hőlégballonként működnek, egy mécses fűti.
2015. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én egyszer olyat is láttam, hogy valami 3 színben pulzált! De az szerintem valami haldokló csillag lehetett!
2015. okt. 9. 01:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!