Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy reagálnátok, ha a kormány...

Jeffrey Spender kérdése:

Hogy reagálnátok, ha a kormány hitelt érdemlő bizonyítékokkal bevallaná, hogy hazudtak, amikor a földönkívüliek jelenlétét tagadták?

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 18:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
lemennék a pincébe vinnék magammal chipset meg colát és rejtőznék a kutyámmal de tartanék néha egy kis diszkót is....
2015. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

tudod mi a válaszoddal a baj első?

Hogy én nem félek a földönkívüliektől, alig várom

hogy békésekkel találkozzak.

2015. dec. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

hiszen már most is rengeteg hitelt érdemlö bizonyiték van feloldva a titkositás alo és még vannak azok amiket csak ki szivárogtattak.

vannak idegenek akik a földettartják uralmuk alatt.

és ök a félelemböl és dühböl táplálkoznak azért van igy irányitva a világ.

ha jobban megnézel mindent,ha minden mögénézel,akkor látod hogy mijen nevetséges és beteges dogmák irányitják a világunkat.

szerintem elég kevés az az ember aki még kisgyerek korában látta a szüleit veszekedni és közben arra gondolt hogy ezek nem normálisak.

én semmin nem változtatnék,hiszen ha még ki is tálalnának akkor sem hinnék el azok akik nem akarják elhinni.

találkoztam egy regresszios hipnosisal foglalkozo könyvben ojan reagálással hogy eggyes emberek akiket elraboltak és kitörölték az emléket nem hittek az idegenekben és a hipnozis elött teljesen be pánikoltak hogy ök nem akarják (paranoia).

VÉGÜL KIDERÜLT HOGY ELRABOLTÁK ÖKET.

persze ez nem azt jelenti hogy aki nem hisz bennük azt már elrabolták de az idegenek ha kitörlik az emlékeidet akkor bármiet bele is tudnak ültetni.

2016. jan. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!