Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Piramis alakú ürhajót vettek...

Piramis alakú ürhajót vettek filmre Brazíliában – 2015. június 14. Szerinted ufó volt?

Figyelt kérdés

A Csillagkapu sorozatban látott egyik űrhajóra emlékeztető repülő objektumot vett filmre egy szemtanú még 2015. június 14-én Brazíliában, Mogi Das Cruzes felett.


Mogi Das Cruzes egy brazil város, mely São Paulotól keletre mintegy 45 kilométerre található.



Az objektum felső része sötét színű, és egy piramisra emlékeztető formája van, melyen két nagyobb tükröződő felület látszik. Alsó része szintén egy piramis, amely fejjel lefelé néz, és világosszürke színű.


A hatalmas tárgyról a szemtanú egy Nikon P600 kamerával készítette a felvételt 60-szoros nagyítással.


https://www.youtube.com/watch?v=Gbh_fytTZTs&feature=player_e..


2015. nov. 2. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Szkeptikus vagyok, de ezt én sem tudom megmagyarázni... igen, ez egy UFO, ebben már teljesen biztos vagyok! Ez a videó ihletet adott arra, hogy ezentúl ezós legyek!
2015. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Ráadásul tudta, hol fog feltünni...!

Nem csak jól videózik, hanem kiváló jós is.

2015. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Meteorológiai ballon.:)
2015. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Az űrhajó piramis alakjából is kiderül, magasan fejlett lényeké, hiszen már messziről lerí róla, hogy nem természetes a formája.

Ez azért is jó, mert így az náluk alacsonyabbrendűek kellő időben ki tudnak térni előlük, nincs konfliktus.

2015. nov. 3. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csillagkapu urhajoja mi?
2015. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
#3 Szerintem nem egy meteorológiai ballon, hanem egy sima egyszerű ballon, amit buliból engedtek fel valamilyen ünnepség alkalmából. De épésszel fel nem tudom fogni, hogy miért annyi bárgyú ember. De kell hozzá egy elme-állapot, hogy valaki komolyan tudja venni az ilyen cikkeket. Ufo-zug, paranormál, újvilágtudat stb. [link]
2015. nov. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Wadmalac ***** válasza:

Khm, kérem, vegyük már észre, hogy a ráközelítés közben xarrá zoomolta a kamerát. De azért a kép tök éles volt kb. 10X nagyításnál is. És amikor a villanyvezetékeknél járt, úgy rezgett a kép, hogy csak na, de amint még tízszeresen rázoomolt, már alig mozgott.

Ez bizony CGI, nem ufó.

2015. nov. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wadmalac ***** válasza:

Bocsánat, 60X nagyítás? Még jobb. :D

Oké, hogy a P600 egy q jó gép, de ez akkoris svindli. :)

2015. nov. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!