Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hol jelenthetem ezt az esetet?...

Hol jelenthetem ezt az esetet? Mi volt ez a szerkezet?

Figyelt kérdés

Pár napja láttam egy repülő szerkezetet, akkora volt mint egy kisebb teherautó, rugby labda alakú, nem voltak ablakai, fémes kinézetű anyagból volt, nem volt hangja, és lassan ment a levegőben a fák felett kb. 10km/h-val repülhetett.Ez este történt, volt az alján 3 kis fény ami villogott, és néha a földre világított egy fényszóróval.

Mi lehetett ez a szerkezet?Lehetséges, hogy földönkívüliek által irányított űrhajó volt?


2015. nov. 8. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk sokkal intelligensebb faj, amely átszeli az univerzumot, fényszórókat használ, mert nem lát a sötétben?
2015. nov. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na jó de miért jönnek ide?Miért nem szállnak le kapcsolatba lépni velünk?Láthatták, hogy ott vagyok, meg akartam dobni egy kővel a hajót, hogy halljam fémes koppanása van-e, de nem mertem.
2015. nov. 8. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Enni jöttek.

2015. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 veterán vas ***** válasza:

Gondolom nincstelen ugandai migránsok voltak, valami otthon eszkábált repülő szerkezettel. Azért szálltak alacsonyan és hangtalanul, mert nem voltak papírjaik és nem akartak lebukni. Miután levilágított, és látta, hogy ez még nem Németország, továbbrepült.

Azonnal jelenteni kell a katasztrófa-védelemnél, és az ombudsmannál, ;)

2015. nov. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egészen bizotsan NEN földönkívüli szerkezet. A ma oly népszerű drónok a 80-as években voltak titkos szerkezetek, ma pedig már teljesen természetesek. Ezek szerintem a 20 - 30 év múlva nyilvánosságra kerülő ma még titkos "drónok" amiket néha megpillanthatnak az emberek- Nyilván a katonai fejlesztés nem áll le, és egy így van jól. Nem kell megijedni, minden amit látsz efféle dolgot, ember alkotta szerkezet csak nem nyilvános vagy nem túl publikus. Esetleg házi barkácsolós szerkezetek is lehetnek. Vagy meteorológiai kísérletek részei. Sok minden lehet de földön kívüli biztosan nem.
2015. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!