Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Reptoidok szálltak le egy...

George Adamski kérdése:

Reptoidok szálltak le egy gyermekcsoport előtt Zimbwavbébe?

Figyelt kérdés

1994-ben Zimbwawbeben (afrika) szállt alá egy földönkívüli űrhajó. Egy gyermekcsoport, egészen pontosan 62 gyerek egybehangzó véleménye szerint Reptoidok szálltak ki az űrhajóból.


Gyakran felvetik laikusok, hogy miért nincsen a reptíliánokra észlelés, miért csupán David Icke ír róluk ? Hát ez egyáltalán nem így van, sőt ! Már David Icke előtt is számos reptoid észlelés volt a Földön.

Elég érdekes eset. Hogy látod az esetet ?


https://www.youtube.com/watch?v=36XHRf2uyMY


[link]



2016. jan. 16. 20:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
47%
"Társas hallucináció" te magadtól találsz ki ekkora baromságokat, vagy a gúgl-ben akadtál rá?
2016. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
22%

Pedig állítólag van olyan. Egyébként meg miért mindig az aljaországokban szállnak le az ufók? A hosszas utazás végén pont a félprimitív társadalmak érdeklik őket? Katasztrófaturisták? Megrögzött túlélő-fanatikusok akik elmenekültek a túlfejlett világukból?


Egyébként meg ki hiszi el ezt a hülyeséget. Ha nálunk valahol falun Mancit megdugja a Pityu, akkor függetlenül attól hogy megtörtént-e, másnap már az egész falu tudja és mindenki jól értesült, sokan - állításuk szerint - még látták és hallották is! :D Na ez is itt ilyen lehet, csak kölkökkel és ufónautákkal.

2016. febr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
32%
"gyíkember haveromat" Hihihihi! Még sok ilyet!
2016. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 SpilerHUN ***** válasza:
35%
Én tudom h a reptiliánok léteznek és hiszek a kérdezőnek is!!!!
2016. márc. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
23%
#1: Ez jó volt. ;)
2016. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
32%

Valószínűleg igazat mondanak. Gyerekek nem tudnak egy ilyen nagy közös hazugságot megtervezni, egymást betanítani, pláne ilyen kicsik. Mivel iskolában voltak így a felnőtt munka is kizáródik, de egyébként sem hiszem, hogy legalább egyikük ne zavarodott volna bele a sztoriba, ha hazudniuk kellett volna.


Hitelessé teszik a részletek is, mint hogy az idegenek nem beszéltek velük, de "a szemükkel üzentek", ami ugye a telepatikus kommunikáció, csak gyereknyelven. Szerintem teljesen hiteles az egész.

2016. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
42%
Szóval leszálltak, megnézették magukat 62 gyerek előtt, és majd csak úgy nyom nélkül visszamentek? Ennek mi értelme lenne szerinted? Még ha valamit akartak volna a gyerekektől de így...
2016. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem reptoidok voltak, de a krixkraxiak és a lumbulábiak leszállása is várható. Afrikát melyik faj is fogja gyarmatosítani?

Szkeptikuska vagyok, mit lépjek? :D

2016. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
18%

"reptoidok voltak, de a krixkraxiak és a lumbulábiak"


Mekkora ciki már ez a kixraxi lumbulábi szöveg, nem restelled elsütni mindig?

2016. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
28%

19:40, egy hülye kérdésre amire a válaszadó úgyis azt várja, hogy helyeseljenek neki?

Lássuk csak...NEM!

2016. okt. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!