Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Érdekel, hogy 2016-ban vannak-...

Érdekel, hogy 2016-ban vannak-e még olyan emberek, akik NEM hisznek a földönkívüliek létezésében?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég sok kérdést és választ olvastam el a földönkívüliekkel kapcsolatban, de nagyon sok volt a kétkedő. Ezek mind régebbi kérdések voltak, érdekel, azóta változott-e a helyzet. Én hiszem (sőt, tudom) hogy léteznek földönkívüli fajok, itt vannak, figyelnek, némely fajtájuk pedig velünk együtt él a Földön. Mostmár azt hiszem csak a legfelsőbb hatalom próbál minket birkaként félrevezetni, remélem már több ember képes elfogadni a tényt, hogy idegenek már pedig léteznek. (Nem érdekes, hogy még Amerikában is jócskán többen hisznek bennünk, mint nálunk? Annyira elutasítóak vagyunk a témában.)

Béke legyen Veletek! :)



2016. febr. 2. 08:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
61%

Földönkívüli élet volt/van/lesz, csak nem itt és most.

Gyanús a kérdésed, talán tényleg létezik egy háttérhatalom, de miről akarja (akarod) elterelni a figyelmet az idegenekkel?

2016. febr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
67%

Ne hit kérdése, ha az, akkor már régen rossz. Ha bebizonyosodik, hogy vannak, akkor onnantól az tudományos tény, mint a gravitáció, akkor is van ha nem hiszel benne.


Ez nem vallás. Valószínűleg léteznek más távoli csillagrendszerekben idegen civilizációk, bár ezek létezése és esetleges ideutazása számos kérdést vet fel.

2016. febr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nyilván nem hiába nem vállalja fel egy kormány, egy hatalom sem, hogy a földönkívüliek léteznek, itt vannak, ismerjük a technikájukat. Mi lenne akkor az emberiséggel, akik évről-évre várják a legújabb, legmodernebb iPhonet? Komolyan az lenne a technika csúcsa? :)
2016. febr. 2. 09:00
 4/30 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem hit kérdése a dolog, de egyszerűbb volt így feltenni a kérdést. Talán kevesebb üzenetet kapok, amiben paranoiásnak, őrültnek tartanak. Pedig a földönkívüli fajok létezését TÉNYként kéne kezelni.

[link]

Ezek után nehogy már azt mondjuk, hogy LEHET, hogy van még rajtunk kívül intelligens létforma. LEHET. Ne legyünk már ennyire Földhözragadtak/Földközpontúak. :)

2016. febr. 2. 09:02
 5/30 anonim ***** válasza:
71%

Én hiszek abban, hogy a nagy univerziuman nem mi vagyunk az egyetlen élő faj a bolygón. Valahol biztos van élet még.

De abban nem hiszek, hogy ufók repülgetnek, rabolnak el embereket, kísérleteznek stb.. Ez egy filmben tökéletes de valóságban nincs ilyen.

2016. febr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
64%

A világegyetem óriási méretei miatt teljesen lehetetlen, hogy csak egy ilyen porszemnyi helyén legyen élet (Csak a megfigyelhető világegyetem százmilliárdnyi galaxist tartalmaz, egyenként százmilliárdnyi csillaggal).


Az már sokkal inkább kérdés, hogy valóban látogattak-e már hozzánk idegen civilizációk, de még az is hogy egyáltalán érzékeltek-e minket.


Mi emberek, mindig korunk fejlettsége alapján képzeljük el a földönkívülieket, és már amióta elképzeljük őket, azóta mi emberek is már pár dolgot máshogy csinálunk. Veszélyes környékek felderítésére már mi is ember nélküli járműveket, műholdakat használunk, nem pedig pilótás járműveket.


Pl. sokkal inkább illene egy fejlett idegen civilizációhoz az, hogy általunk még felfoghatatlan térpásztázó technológiával, szenzorrendszerrel iszonyatos mértékű adatokat rögzítsen a világegyetem automatizált megfigyeléséről, ezekben intelligens algoritmus keresse a részletesebb elemzésre érdemes mintákat, majd ha találnak egy olyan csillagot, bolygót, holdat... ami tovább elemzésre érdemes, akkor oda milliárdnyi nanoszenzort desszantoljanak át a téren valahogy (mi is már gondolkodunk a térhajlítás elméletén), ami ezeket az égitesteket középpontjukig lefurástól légkörül legfelső határáig részletesen elemzik a teljes elektromágneses spektrumban (rádióhullám, mikrohullám, infravörös, fény, ultaibolya, röntgen, gamma)

2016. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem tetszik a nagybetűs LEHET, akkor tán mutasd meg, hogy valóban vannak. Izgatottan várom a részleteket.


Az az igazság, hogy szkeptikusként én nagyon várom - s remélem, hogy még életemben megtörténik - hogy valami konkrét információt megtudunk VALÓS idegen lényekről. Ez a legnagyobb valószínűség szerint rádióhullámok útján fog megtörténni.


De azzal nem segítjük az ügyet, hovatovább ártunk neki, ha légből kapott ostobaságokat terjesztünk mindenfelé és minden marhaságot elhiszünk bemondásra. Ez nem földhözragadtság kérdése, hanem tudományos szemléleté.


A nagy helyzet az, hogy ha egy idegen civilizáció ide el tudott jönni, leküzdve a csillagok közti elképesztő méretű távolságot, akkor arra is képes lehet, hogy észre se vegyük, hogy itt vannak és figyelnek minket. És csak akkor lépnek velünk kapcsolatba, ha ők akarják. Így sötétben tapogatózunk. Mégis mit tegyünk, jelentsük ki, hogy itt vannak? Tessék: Már itt vannak. Most jó?


Honnan jönnek, hol élnek, milyen a biológiájuk, kultúrájuk, nyelvük. Ezekről tudunk valamit? Semmit. Csak azt, hogy állítólag itt vannak, meg a kormányok titkolóznak. Így nem jutunk messzire.


Ha vannak, mutasd meg őket. Minden más csak feltételezés.

2016. febr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Mojjo ***** válasza:
35%

Olvasnivaló:

[link]


Egyébként nem, nem tudod, hogy léteznek földönkívüli fajok - az, hogy erről te meg vagy győződve, nem tudás.

2016. febr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
40%
Köztünk vannak évezredek óta. Ennyire közel nem voltak még soha ahhoz, hogy leigázzák az emberiséget. Beolvadtak, minden szinten, és belülről szedik szét amit őseink felépítettek. A nagy háború rég elbukott. Megnyerték. Amerika már rég elesett. A ruszki kevés lesz ellene. Béke veletek!
2016. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Hűha ez igen a kérdező amit írt a kérdésben nagyon jó egyet értek vele! De sajnos vannak még kétkedők de én sem értem miért! ( :D )
2016. febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!