Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Érdekel, hogy 2016-ban vannak-...

Érdekel, hogy 2016-ban vannak-e még olyan emberek, akik NEM hisznek a földönkívüliek létezésében?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég sok kérdést és választ olvastam el a földönkívüliekkel kapcsolatban, de nagyon sok volt a kétkedő. Ezek mind régebbi kérdések voltak, érdekel, azóta változott-e a helyzet. Én hiszem (sőt, tudom) hogy léteznek földönkívüli fajok, itt vannak, figyelnek, némely fajtájuk pedig velünk együtt él a Földön. Mostmár azt hiszem csak a legfelsőbb hatalom próbál minket birkaként félrevezetni, remélem már több ember képes elfogadni a tényt, hogy idegenek már pedig léteznek. (Nem érdekes, hogy még Amerikában is jócskán többen hisznek bennünk, mint nálunk? Annyira elutasítóak vagyunk a témában.)

Béke legyen Veletek! :)



2016. febr. 2. 08:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező!

Végigolvastam a kérdésed, és igazából ez rólad szól.

Hogy te már nem hiszel, hanem tudod hogy léteznek.

Akkor gondolom azt is tudod hogy a hinni és tudni között mi a különbség.

Érdekelne, hogy te miből tudod azt, hogy léteznek, ami már a hiten túlmutat.

Remélem nem jutyubos videókkal, meg nevenincs netes oldalakkal jössz most!

Akár írhatsz privátban is.

Vagy ide.

Várom az indoklásodat.

2016. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
44%
Ha gondolkodsz, rájösz magadtól, hogy vannak ilyen emberek. Hiszen aki a Teremtést vallja magáénak, mindegyik hiszi, hogy a Földet, a Földön az életet Isten teremtette.
2016. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
59%
El tudom képzelni, sőt valószínűnek tartom, hogy létezik élet a Földön kívül. Arra viszont semmilyen bizonyíték nincs, hogy valaha a Föld közelében járt volna földönkívüli lény.
2016. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
27%
Az űrben tartózkodó emberek is földönkívüliek, mivel a Földön kívül vannak! :D
2016. febr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
5%
Ha így vesszük, akkor igen vannak földönkívüliek! Amúgy eggyetértek a többi válaszolóval, hogy kialakulhatott máshol is élet, de annak a valószínűsége, hogy a Földre is eljutott(és esetleg fejlettebb mint 1 egysejtű, esetleg még civilizált is) közel egyenlő a nulláéval!
2016. febr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
25%

Kerdezo - ezt az osszeeskuves maszlagot hagyjuk.

Egyesek fantaizalnak, de arra nincs bizonyitek (persze, mert baromira titkos [akkor megis kitudodik - na hagyjik mar]) es ebbol jon a hit, ami a kerdesnek a targya.

A masik - hiteles forras a gyk.hu ? Naneee!!! Nincs olyan, hogy ez a felhasznalo szavai bizonyetik. Barki irhat ide (hajjaj, szokott is konfliktus lenni belole]).

Tovabbiakban, te mindent elhiszed amit ide irnak... . Nem erdekel a dolgok miertje? Bar van egy sejtesem, hogy az akcio es a horror filmek lattan, elkezdik valosnak gondolni az egeszet (mikozben csak szorakoztatas a cel). Innen jonnek ezek, az meg az enmeri fantaziabol (it figyelnek a foldonkivuluek, a hatterhatalom titkolja, stb.).

Arrol ne is beszeljunk, hogy egyesek ezt viccnek fogjak fel. Egy ideje en is trollkodtam (remelem senki nem vette komolyan).

Mi van USA-ban? Nem erdekel. Az sem, hogy kik hisznek benne.

Azt meg hagyjuk, mekkora a galaxis, az univerzum... - ebbol meg nincs bizonyitek a kamu szovegre, hogy itt jartak, figyelnek, boncolbak es igy tovabb, vagyis nem a kepzelgesek fognak testet olteni.

Az hogy masol LEHET elet, az biztos. Az asztrobiologusok is vizsgalodnak de ok csak meteoritban levo bakteriumokat talaltak. Asztronomusok azok akik kemkednek de fura modon egitesteken kivul mast nem talalnak. Az aszrofizikusok meg nem lezuhant UFO jarmuvet vizsgalnak.

Bar oszinten - tenyleg orulnek neki, ha talalnank ertelmes letformat. Eddig csak a HUHA jelen vitatkoznak, de mas nincs e temaban (jo van egy csillag ami korul lehet hogy oriasi napelemek vannak, de ezt sem sikerult ketsegen kivul bizonyitani).

2016. febr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
39%

#16 Hol élsz?! :D


"(persze, mert baromira titkos [akkor megis kitudodik - na hagyjik mar]) "

Lehet titkolni vmit de az úgyis kitudódik érdekes lenne ha nem így lenne az aktivitásuk szinte közvetlen a II. Világháború után megnőtt....azóta titkolják kisebb nagyobb "sikerekkel" a hadsereg már rég tudja a dolgokat de pánikkeltés,ingyen energia egyéb dolgok miatt nem mondd semmit! A világháború óta eltelt egy pár év már szerinted majd örökké lehet titkolózni hiába szupertitkos bizonyos dolgokat az nem lát aki nem is akar! Ha egy kicsit belemászol rájössz! :)


Nade persze netről lehet mindent , nem erről vanszó helyes megitélés belső hang ilyenkor jól jöhet...de ha ez még ne elég ott vannak az egyéni tapasztalatok, ott meg azért több mint egyértelmű dolgok vannak nem összeollózott cikkek és ha a kettőt összeveted és esetleg ugyanaz vagy nagyon hasonló , elgondolkodik az ember ! :D


Aza lényeg túl kellene már lépni ezen szkeptikus materialista világnézeten! :)

(Ha vki vmire keresi a választ az megtalálja)

2016. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
28%
Nem csak a 16, a többi szkeptikusnak is mondom*
2016. febr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
21%

Persze ez világnézet kérdése.


Te azt mondod itt vannak. Én azt mondom, akkor lássuk a részleteket. Te erre nem tudsz mit felmutatni.


Titkolóznak a kormányok? Elképzelhető, hogy elhallgatnak pár dolgot, ám azért szerinted csak ki- kiszivárog valami.


De a részletek mégsem jönnek. Akkor mit jelentsünk ki? Itt vannak állítólag, de semmit nem tudni róluk. Egyesek látni vélik, mások egész életükben sem.


A tudomány nem alapulhat hallomásokra, hitre. Képzeld el, ha lenne egy mérnök, azt mondaná: én terveztem egy repülőgépet, mondjuk nem értek a szilárdságtanhoz, aerodinamikához stb., de erősen hiszem, hogy nagyon jól működik. Ne légy már olyan materialista! Ráülnél?

2016. febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
76%
Akkor a szkeptikusok mivel magyarázzák a sok beszámolót hiteles tanúktól?
2016. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!