Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen hatással lenne az...

Milyen hatással lenne az emberekre, ha békés földönkívüliek érkeznének a földre és megmutatnák magukat?

Figyelt kérdés

Hogyan fogadnák őket engednénk nekik, hogy tanulmányozzák a bolygót?

Lennének olyanok, akik háborút akarnak, vagy elküldenék őket?

Vallások?

Ti hogyan reagálnátok?

Részletes véleményeket szeretnék olvasni, szerintetek mi lenne?


2016. febr. 3. 22:19
1 2 3
 1/21 gnoomage ***** válasza:

A legtöbb vallás semmisé válna, és ezt egy vallásos se hagyja, így ők biztos ellenszenvesek lesznek és vagy elküldik, vagy háborúznak. És ez szerintem tényleg eléggé durva lenne már, hisz lehet össze fogna a legtöbb olyan vallás, ami kizárja a földönkívülieket, ami azért a föld nem kis százaléka.


Az átlag ember szerintem nem engedné a tanulmányozást, bár az más kérdés, hogy kell e engedély, vagy fel kellene e fedniük magukat ehhez...


Én szintén nem örülnék nekik, max ha először csak alap tárgyalásokat, kereskedelmet és ehhez hasonlókat kezdeményeznének, vagyis olyan dolgokat, aminél nem muszáj itt lenniük, csak néha-néha beugranak. Így viszont idővel lehet megszoknám őket...

2016. febr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
Magyarországra nem engednénk be őket mert nincsenek papírjaik
2016. febr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Mondjuk azért engedélyt kérnének hogy belépjenek a naprendszerbe, bolygó légkörébe.

Végülis küldtünk az űrbe üzenetet a voyager-1 űrszondával, amely már elhagyta a naprendszert.

Az üzenetben szerepel 55 nyelven "üdvözlet minden barátságos lénynek az univerzumban."

Képek a földi életről, hanganyagok, az ember felépítése, bolygónk tulajdonságai stb.

Ez szerintem felér egy meghívóval.

[link]

2016. febr. 3. 23:07
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Felmérhetetlen következményei lennének, nagyon nehéz megjósolni mi történne. Sok vallás a maga igazát látná a jelenségben, az az állam, ahol a bemutatkozás megtörténne, óhatatlanul előnyöket kreálna, vélne magának. Pánik is lenne helyenként, minden bizonnyal.


Persze minden csoda három napig tart, idővel ülepedne a dolog, és ha nem torkollna háborúba, komoly tudományos eszmecsere kezdődhetne, ami évszázadokra meghatározná az emberiség jövőjét.


Persze millió a kérdőjel, semmit nem tudunk a feltételezett idegenek külsejéről, biológiájáról - lehetnek nagyon mások is mint mi, veszélyes vírusokat is adhatunk át egymásnak - kultúrájáról, gondolkodásáról, kommunikációja jellegéről, a világról a tudatukban való tükröződéséről, fejlettsége fokáról, nyelvéről, céljairól, könnyen lehet, hogy szót sem értenénk velük, vagy épp félreértjük egymást. A dolog rendkívül kockázatos.


Összességében egy igen kockázatos, de rendkívül izgalmas időszak várna ránk. Bár szkeptikus vagyok, de nagyon örülnék, ha az én életemben ilyen bekövetkezne.

2016. febr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Ozmium42 ***** válasza:
Tudod az emberek sokfélék.
2016. febr. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Van egy hasonló 3 részes film "sorozat" szerintem valami hasonló történne kivéve a végén lévő game overt.
2016. febr. 4. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Bocsi a film címe lemaradt. Childhood's End
2016. febr. 4. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Inkább olvasd a Gyermekkor végét, a sorozat nem olyan jó.
2016. febr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Missi_Key ***** válasza:
100%
Ugyan az lenne mint mikor kiderült hogy a föld nem lapos...-.-
2016. febr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Rám nagyon jó hatással lennének. :) Összebarátkoznék velük szépen lassan.:)
2016. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!