Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek milyen UFO volt?

Szerintetek milyen UFO volt?

Figyelt kérdés

SZÉPEN MEGKÉREK MINDENKIT HOGY NE TROLKODJA SZÉT A KÉRDÉSEM. CSAK ÉRTELMES VÁLASZT SZERETNÉK KAPNI.

szóval tegnap sétáltam a parkban és fölöttem átrepült egy kis tárgy piros és zöld fények törtek elő belőle, szinte hangtalanúl repűlt el fölöttem. Szerintetek milyen típusu ufó lehetett, és milyen űrlény faj használ ilyet? kövér sárgák? bunftorok? szürkék?



2016. febr. 11. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Tehát valóban visszatértek a lóúk. Kemény tavasznak nézünk elébe.
2016. febr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Ez egy repülőgép volt. A piros és zöld fények a helyzetjelzők voltak. Én a Ferihegyi repülőtér közelében lakom. Nem közvetlen közel, de sok gép megy el felettünk viszonylag kis magasságban. Egyik hangját sem lehet hallani.
2016. febr. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

A tárgy méretét milyen viszonyítási ponthoz tudtad mérni? Én ismeretlen tárgyról nem tudom mekkora, ha nem tudom a távolságot. Én ismeretlen tárgyról nem tudom milyen messze van, ha nem tudom a méretét. Ezo, ezo, de azért a geometriát csak nem kell kidobni mindenestől.


Zöld és piros jelzőfényei repülőgépeknek van.

2016. febr. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
83%
A 21. században ezeket úgy nevezzük hogy "repülők" ésvagy "drónok"
2016. febr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most mondtad, hogy piros és zöld fények törtek elő belőle, és lehetnek kövér sárgák vagy bunftorok és szürkék. Kell ennél több infó? Szakértő vagy.
2016. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sima, egyszerű, mezei UFO.


U.F.O., Unidentified Flying Object azaz Azonosítatlan Repülő Tárgy.


Repült, nem tudtad hogy mi az, tehát UFO.


Földi eredetű repülőgép :)

2016. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ne beszélj már hülyeségeket. Ugye te sem gondolod komolyan hogy egy földi eredetű repülő tárgynak zöld és piros fénye van.
2016. febr. 19. 17:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Öhhm konkrétan miért is nem...?


Szerintem az összes szükséges technológiánk megvan hozzá, hogy a repülőgép (hajó, űrhajó, vagy akár egy közönséges drón vagy távirányítós autó, vagy egy szimpla éjjeli lámpa) a szivárvány bármely színében pompázzon.


A repcsiknél meg pont ez a megbeszélt szín. Egyik oldalt piros, másik oldalt zöld, hogy a sötétben szemből lássák merre halad.

2016. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Találtam egy random kérdést, megmagyarázza a problémádat.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__1..


Tessék. Látod? Zöld és piros. Mazsolázz kedvedre a válaszok között.

2016. febr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szerintem te egy ilyet lattal: [link]
2016. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!