Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha földönkívüli létformákról...

Ha földönkívüli létformákról beszélünk, miért kezd el mindenki kicsi zöld űrlényezni?

Figyelt kérdés

[link]


Itt ez a cikk. Ez is. Ha az emberiség mindig csak ennyi fantáziával rendelkezett volna, kérdéses, hogy a kereket feltaláltuk-e volna?


A cikkben egyébként is úgy írnak, mintha nekünk is minden műholdunkon és űrszondánkon legalább 1-2 ember csücsülne. Pedig mi is landoltunk már kométán.


Vagy pl. ha valaki nézte a ma már gagyinak tűnő "Alfa holdbázis"-t, ott felsorolnak egy rakat létformát a züld emberkéken kívül, olyant mint test nélküli dolgok, amiknek a fizikai valóságuk megsemmisült, de lehet hogy akkorák hogy nem is tudjuk hogy lények. (a bolha sem tudja hogy ő egy kutyán él)


Akkor miért zöldek, miért emberszerűek, és egyáltalán miért pont akkorák amik láthatók a számunkra?

Most ennyire bugyuták az emberek?



2016. febr. 14. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, ennyire bugyuta kérdésre egyszerűsítik le. Vagy kis zöld UFO-k, vagy valami 100%-ban megmagyarázható jelenség.

Középút nincs.

Szerintük.

2016. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Az intelligens élet kifejlődése szvsz biológiai úton a legvalószínűbb. És szén alapon.

A kémia mai állása mellett két elem lehet szerves élet alapja, a szén és a szilícium. Mindkettő igen nagy arányban fordul elő a világegyetemben. A probléma ott van, hogy az oxidálószerük eloszlása már nem ennyire hasonló... Fluorból elég kevés van, míg oxigénből van bőven. Szóval nagyobb az esélye a hozzánk hasonló kémiai felépítésnek. Az már nem valószínű hogy humanoidok lesznek, az meg főleg nem, hogy zöldek. :) Ez csak ilyen kulturális dolog, egy mém.

"Test nélküli dolgok"... Hát azt viszont erősen kétlem, hogy ilyen létezik. Szerintem ha fogunk valaha idegen intelligenciával találkozni, az gép lesz. Egy kihalt faj hátrahagyott mesterséges intelligenciája, vagy egy számítógépre feltöltött, MI-val összeolvasztott idegen tudat.

2016. febr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a "kis, zöld, fekete szemgolyójú" cucc igazából annyi, hogy egyszer valaki kitalálta, az emberek meg lusták jobbat kitalálni. Amúgy, ezen kívül sokminden eszébe juthat még az embernek a "földönkívüli" szóról: például a kis ezüst "kukacok" a Burok c. filmből/könyvből, a fénylények (aka luxenek) a Luxen könyvsorozatből. Szóval a te elképzelésedet nagyban befolyásolja az, hogy milyen más elképzeléssel találkoztál eddig.

Mert ha engem megkérnek, hogy képzeljek el egy földönkívülit, nem tudnék "sajátot" gyártani a fejemben, mert túlságosan bezavarnának azok, amiket máshonnan ismerek.

2016. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy annyi elképzelés van, és akár megfilmesítve, nem értem hogy miért mindjárt az említett egyre kell asszociálni. Magam sem vagyok kivétel, én sem tudnék újt kitalálni.
2016. febr. 14. 16:30
 5/7 anonim válasza:
Mert mindenki kiskorától kezdve csak ebben a megvalósításban látja a földönkívülieket, ezért hozzászokik, így ez jut eszünkbe ha az ufokra gondolunk. Mondhatnám úgy is hogy belénknevelték, de ezt így egyben egy kicsit túlzásnak tartom. Sztereotípia... Valaki kitalálta, azóta így "ismerjük" külsőleg "őket".
2016. febr. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy amikor én 4-5 éves voltam, akkor még kicsi zöld hárollábú izéknek mondták, aztán jött Déri János a 0. típusú találkozásokkal, meg elkezdtek beáramlani az amerikai scifik, tehát az utánam következő generáció szerint már szürke gülüszemű izknek kéne lenni, de mai napig mindenki a zöld marslakókkal jön.
2016. febr. 22. 21:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ott vannak még a ráknépség, a gyíkemberek, a szürke nagyfejűek, meg az említett zöldfigurák, az ember hasából kiharapó acélfogú szörnyezetek... Van itt többféle is, nincs ezzel gond.
2016. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!