Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondólsz arról, hogy...

Mit gondólsz arról, hogy UFO-landolásra utaló felvétel készült egy Földhöz közeli aszteroidánál?

Figyelt kérdés

Az idegen lények évezredek óta itt járhatnak a naprendszerben és a köztudatban senki sem akarja elhinni. Istennek van iróniája, nemde !?


[link]


2016. febr. 18. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
A mi ufónk pufók!
2016. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen a velvet az egyik legmegbízhatóbb hírforrás.


És én nem "hiszek vagy nem hiszek" UFÓk létezésében, de bizonyítékot még nem láttam.

Ami az UFÓk létezése mellett szól, az a rengeteg titkolózás Roswell óta.

A semmit nem szokás titkolni

2016. febr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy hívják a felvételt kommentáló szakértőt, hol végzett és melyik intézménynek dolgozik?


ahol ilyen információkat nem adnak meg, ott vagy a cikk kamu vagy a szakértő egy önjelölt szakértő.

2016. febr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki éveken át hibásan írja le a gondolsz szót, azt miért kellene komolyan venni? Nem hiszem, hogy érdekel bárkinek is a válasza.

Az azért csodás, hogy a szerző a geometriát is teljességben elvetik. Ennyire nem kellene ezónak lenni!

Honnan lehet tudni a hosszát? Lemérték vonalzóval?

2016. febr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Földönkívüliek, idegen civilizációk más bolygókon teljesen biztosan léteznek, csak sajnos annyira nagyon messze vagyunk egymástól, hogy a kapcsolatteremtés egyelőre kizárt. Legalábbis a technikai fejlettségünk szintjén, pedig már most is nagyon sok dolog létezik, röntgentávcső, infravörös fényképezés stb. Ezeket rakétával felveszik az űrbe és ezekkel nézelődünk, hátha egyszer csak meglátunk valamit. Szóval ezek nem röpködnek itt felettünk mert nem tudnak idegyünni. Mi meg nem tudunk odamenni, ha tudnánk akkor mi lennénk a pufók ufók mások számára! Szóval még csak látni vélünk valamit nagyon–nagyon messze, de nem biztos, hogy az amit látunk az tényleg az is aminek látjuk. Látunk már bolygókat 20–80 fényévnyi távolságban (ami rettentően nagy távolság, ne tudunk odamenni, egyelőrere még csak robotokkal sem amelyeken lehet, hogy laknak valószínűleg hozzánk nagyon hasonló emberek, talán állatok is. De egyelőre még csak azt tudjuk, hogy ezek a bolygók milyen színűek és hogy hideg van–e rajtuk vagy meleg. De sokkal több nem nagyon tudunk.
2016. febr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#6 Attól, hogy a mi technikai fejlettlenségünkből adódóan nem tudnánk felvenni egy kapcsolatot egy távoli idegen civilizációval miért következik, hogy az az idegen civilizáció ne lenne erre képes? Vagy az egész univerzum fejlettsége vagy épp fejlettlensége hozzánk igazodik? Elárulom: nem mi vagyunk az univerzum középpontja, és jó eséllyel nem is a legfejlettebb civilizáció :)
2016. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt nem mondtam, hogy erre egy idegen civilizáció soha nem lenne képes. Én azt mondtam, hogy eddig még nem voltak rá képesek, hogy ez után mi lesz, arról nem beszéltem egyetlen szót sem. Azt nem tudom, de remélem még életem során bekövetkezik. :-) Vagy ha mégis képesek voltak rá annak nincs hitelt érdemlő bizonyítéka vagy ha van, akkor azt eltitkolják előlünk. Azt sem mondtam, hogy mi lennénk a világ közepe, középen egyelőre úgy tűnik fekete lyuk van, sötét anyag.
2016. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!