Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Magyar ufó felvétel! Vélemény?

Magyar ufó felvétel! Vélemény?

Figyelt kérdés

Nemrég találtam ezt a felvételt, amit egy magyar férfi készített:

https://www.youtube.com/watch?v=5Bb9oFqYkHo

Még a feléig semmi különös nincs benne, azt mondom, bármi lehet, még ISS is. DE!

3:14-től változik a dolgok és hát az nem semmi!

Tisztán látszik, hogy az a két valami GYORSAN REPÜL, hangjuk pedig nincs, legalábbis nem hallani.

Szerintem ISS, diszkófény, kívánságlámpás és léggömb egyértelműen kizárható. Egyikre sem hasonlít még csöppet sem. Még a repülő sem így néz ki és hangnak kellene lennie.


Nekem a felvétel elég meggyőző. Ki is kockáztam, de sehol nem találtam egy hibát sem. Mikor a fákhoz is érnek, a lombkoronához és takarja a tárgyakat, nincs sehol "belepiszkálva", ahol sok felvételben, hogy kimarad 1-2 képkocka vagy a levél belelóg a tárgya, nincs ilyen!Azok tényleg ott repülnek.


Mik lehetnek ezek? Mi a véleményetek?


George Adamski



#földönkívüli #UFO #fénygömb #ufo felvétel #magyar ufo
2014. júl. 23. 19:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Ez egy vilagito bogar!!!!!!
2014. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez egy laserpointer. Mi is szoktunk ezzel szórakozni mikor sűrűbb a levegő körülöttünk (valaki bagózik, vagy tábortűznél)
2014. júl. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez egy kiváló UFÓ észlelés.
2014. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gyorsan repül? Meg sem mozdul.
2014. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azt,h én ezeket szabad szemmel láttam többed magammal.Én is készítettem róla felvételt és az az érdekes,h a felvételen fehérek,pedig szabad szemmel tűzpiros gömbök voltak.

Szóval nekem készíthet bárki bármi felvételt LÁTTAM!

De ki tudja mi volt,lehet,h földi high technology,mivel nem tom mi volt csak láttam,nem gyártok elméleteket...

2014. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Még nem jöttem rá, hogyha "rejtőznek" az idegen lények, akkor miért világítják ki a hajójukat?

Egyáltalán miért világítanak, nem látnak a sötétben? Ha már űrutazásra képesek, akkor nem jelenthet gondot neki a sötét.

2014. júl. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"...hangjuk pedig nincs, legalábbis nem hallani."

Minden megerőltetés nélkül tudok fényképezőgépemmel olyan videófelvételt csinálni, aminek nincs hangja.

2014. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

1-es és kettes : ki van zárva!

Jó nagy bogárnak kéne lennie, a lézer meg rávetült volna a fára is.

4-es: biztos ugyanazt a videót néztük?

5-ös: szerencsés vagy!

6-os: senki nem mondta hogy rejtőznek? attól hogy nem szállnak le a fehér ház gyepére még nem biztos hogy ízig vérig rejtőzködni akarnak. A fényességnek meg lehet köze van a meghajtáshoz.

6-es: csakhogy a természet zaját, a lépteket és a beszédet is lehet hallani. Nincs vágás benne

2014. júl. 24. 20:23
 9/11 anonim ***** válasza:

4-es: biztos ugyanazt a videót néztük?


Én minden estre azt néztem, amit linkeltél. Azon statikus. A kamera imbolyog ide-oda. A környezetéhez képest a világító valami mozdulatlan.

2014. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rossz a térlátásod, hiába mozog a kamera jobbra-balra, nem mozog vele együtt a fa és a fények sem. Ez főleg a végén látni.
2014. júl. 28. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!